Partička (2011) (pořad)

Je to fakt partička :) Jedinej kdo mě tam sere je ten vychechtanej slovák, to nevim proč ho tam jako nasrali a ten dement za klávesama je tam taky platnej jak hovno v trávě ... Suchánek a Geňa nikdy neomrzí a Sokol je hovado :D

Game Page (1998) (pořad)

Pro pařany zajímavá věc, jinak na to asi každej sere :D

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear se s nikym a ničim nesere :) Ten týpek je fakt nesmrtelnej fandim mu ve všem co dělá RESPEKT :) A respekt jeho kameramanum :D

Maniak (2012)

Frodovi hráblo a docela solidně :) Jako namotávač se mu tedy daří to se musí nechat ale spíš bych všechny vojel než je skalpoval :) Nora Arnezeder je kus jak sviň na tu se koukalo krásně :*

Utržený ze řetězu (2005)

Takovího pejska bych taky bral aby srazil k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry :D Morgan jako ladič pián masakry a Jet li si to povodil luxusně :)

Srbský film (2010)

Mazec jako nadopovat týpka výtažkem z kozlích koulí , ten je tak kurevsky nadrženej a mimo že voprcá všechny co mu podstrčí včetně synka ... :D Fakt hustota Srdjan Spasojevic je týpek bez soucitu :D A zapíchnout někoho pérem do voka to je muj sen :D :D

Godzilla (1998)

Co jste viděl ? Gožila Gožila :D Parádní vzpomínky na to když sem viděl prvně :) Godzille sem fandil měl sem jí jako hračku a film mě osobně udělal velikou radost ( to si pamatuju ) momentálně už je to tak 10 let co sem ho viděl naposled :D Musim si ho někdy osvěžit :)

Sněženky a machři (1982)

Koukatelná klasika myslim že viděno každým obyvatelem ČR :D Nejvíc to tam rozjíždí Suchoš :D :D

Pařba ve Vegas (2009)

Todle se může vidět víckrát, prdele je tam dost neni to hloupé a Zach Galifianakis s miminkem je cool :)

Seznamte se s Davem (2008)

Ale jo, viděl už sem horší věci s Murphym. Seznamte se z Davem, je spíš pro mladší děti než pro starý pardály jako sem já :) Byli tam slušný chvilky který mě bavili, byli tam suchý chvilky který mě vubec nebavili :) Líbil se mi tam třeba Ed Helms , jak byl ze všeho vyplesklej :D