Cesty domů (2010) (seriál)

Moje milá na to kouká a to mě docela sere :( Ale pak mi to vynahrazuje a to mě naopak baví :) :* Jinak ten seriál stojí jaksi za hovínko teď z toho uděali spíš kriminálku nebo co Záviš je tam sere no je to zamotaný jako kunda, bez drog bych na to nevydržel koukat :)

Vlad narážeč (2003)

Pamatuju si jak sme na to koukali když to vyšlo na DVD u kámoše zmaštěný jak prasata, v tej době to i šlo ale znova sem to už nikdy neviděl a asi ani nechci děkuji :D

Playgirls (1995) odpad!

Ale jo pohonil sem :)

Playgirls II (1995) odpad!

Slávek Boura :D :D :D :D :D Se poseru

Malý Herkules (2009) odpad!

Ze zvědavosti jakej že je nejhorší film podle čsfd sem to zčeknul. Po právu je tady na posledním místě :D :D SHIT totállllll

Kill Bill 2 (2004)

Jop ať už je trojkaaaa :) Quentin no, i kdyby já nevim co natočil za sračky tak ten zmrdík to bude mít vždycky výbornýýýýý :)

Kill Bill (2003)

Miluju Umu :* A tady jí to sekne ze všech filmů nejvíc :) Ale ne jen kvuli ní ale kvuli krvi a že jí neni málo sem z filmu pryč :) Samozhřejmostí je Quentin :D

Gauneři (1992)

Totální masáž :) Tarantinovi stačí jedna hala šest kvalitních herců kamera a jede takoví pecky že se člověk nastačí divit. Hláška za hláškou... Kultovní scéna s uchem no prostě pecka :) Proč jsem já pan Růžový ?? Protože seš buzna! A jestli to vypadá jako že ten film obdivuju jen kvůli Tarantinovi tak je to pravda :D FUCK

Iluzionista (2006)

Luxusní Norton, a moc krásnej film o kouzelníkovy kterej všem vytřel prdel takovim zpusobem že po skončení sem jen nevěřícně čuměl. Parádní scénář i dobře zvolená hudba to vyšperkovala na 5 * :)