Mafiáni (1990)

Krása, dřív než film jsem pařil Mafii , todle mě to totálně připomělo, ten krásný vzestup mladého mafiána :) Od dělání sendvičů nejvyšším, podpalování autíček až po vraždy na objednávku. De Niro jasně tahne film

Bůh žehnej Americe (2011)

Přesně :) Murray si s tím poradil parádně , společnost de do prdele a jeho proslov ze začátku filmu o tom jak už nejsme schopni s bavit o normálních věcech bez mobilu internetu atd se fakt povedl :) Krásná sonda do toho jak se dělaj stáda oveček , od ČRto nemá daleko .... No posřílel ty který fakt musel :D

Diktátor (2012)

Chcete slyšet Anadin zprávu nebo Aladin zprávu ? mmmmmm nnnooooo Aladin zprávu. Jste HIV Aladin :D :D :D :D Umíte se přitáhnout? ........ Ten cvik jsem vymyslel :D No prostě Cohen to totálně zabil :) Bomba film .

Plivu na váš hrob (2010)

Leč trochu nereálně tak dobře :) Polomrtvá typka se mstí bandě zmrdů který si to jakože fakt zasloužili :) Škoda jen že neměla drobet věčí prsa :D Jinak bomba :)

10,5 stupně (2004) (TV film) odpad!

Tuto sem myslel že vemu a vyhodim z vokna... do píči že se na to nevyserou točit takovou srágoru, v krámu sem za to dal 2 kila že si to pěkně zkouknu odpoledne u piva řikal sem si jo za ty prachy to snad nějak bude vypadat. Hovno , už v pulce to byla nuda jak kráva efekty poť mě jebat , no prostě kdo to zkouknul celí tak se musel aspoň 20x nasrat ..... a pak se z toho posrat

Temné patro (2008)

Tfuj tajbl! Sem se těšil že tam budou Lordi ty tam sice byli ale pěkná bíra ještě si já kokot kupuju originálku. Nekoukejte na to rači. Tem konec mě totálně donasral :( Jednu hvězdu dam za ty Lordi

Kůže, kterou nosím (2011)

Taky hustota :D Týpek Banderasovi přetáhne dcerku že jí z toho mrdne, jemu taky mrdne tak si z toho týpka udělá jinou a přetáhne jí taky :D Když to zkrátim :D Ne fak to člověka tak zatahne do děje že pak kouká jako puk co se z toho vyvrbilo :)

Kult hákového kříže (1998)

Zakousni se ! :) Suprově zpracovaný téma na White power. Norton excelentní výkon.

V/H/S (2012)

Fuj já se bál jak hovado :) Kdo dal pod 3 hvězdy se musel bát ještě víc :)

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Romantika jako prase :) Normálně bych na to asi nekoukal, ale mladá mě donutila když sem to našel mezi matky dvdčkama :D Nakonec sem byl mile překvapen, hlavně malou dcerkou která tam byla fakt bombová :)