Rande měsíce (2006)

Noooo celkem trapas :( Cook jedinej film drží nad odpadem jinak pěkná nuda, občas mě tedy pobavil ten mexickej pomocníček toho blonďatýho kokota. Ale třeba Jessica Simpson kvuli takovej krávě bych chtěl určitě bejt zaměstnancem měsíce v Pennymarketu ty vole, fakt totálně nesimpatická herečka ...

Samotáři (2000)

Ano Macháček vinikajícně zahrál dementního vyhulence :) Ty vole nech to to je dobrá muzika co to je ? To je národní hymna vole :D :D Jen musím jednu hězdu ubrat za to jak opět udělali z hula drogu která z tebe dělá uplnýho vola , takoví stavy popisovaný ve filmu po trávě prostě nejsou na to je třeba přitvrdit :) Ale prdel to byla, taká naše klasika Trojan umí umí umí :)

Rychlý prachy (1998) (pořad)

Za mlada sem na to koukal a nenudil sem se takže cajk :)

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Jelikož se mé zaměstnání týká zemědělství musel sem ty farmáře zkouknout :) Nevim co na to říct a kde ty kokoty vyhrabali ale pro mě ani jeden z nich farmář neni jen samý takoví dementi co maj doma krávu a nějakej traktor, hlavně českej farmář vypadá ůplně jinak a hlavně si ženu hledat nemusí páč na něj letí zlatokopky jak kráva :D No nic přece tam nemužou dát samí ideáli na to by nikdo nekoukal :D ( Jo musim tedy říct že ten nadřenej týpek jak choval ty bejky byl dobrej tomu sem fandil a zajímalo by mě proč si třeba takovej farmer jak kunda nenajde normální holku asi je to jouda no :) Teď začíná další řada tak sem na ty exoty zvědavej :D :D

Murder-Set-Pieces (2004)

No na to jakej to má obsah tak sem byl natěšenej na nějaký brutální sado maso porno fekal pokoukáníčko, ale boužel, není to nic moc extrém osobně bych kurevsky přidal :) Nápad dobrej ale napíču natočený :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Chuck !!!!!!! Nejobávanější muž planety , Hlavně místo : Drama / Akční / Krimi / Western - bych dal : Komedie/Horor/fetišporno a je to O.k. :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Absolutní top. Homer je prostě nějvěčí hovado na světě i když je kreslenej já sem z něj uplně v píči ty jeho kecy no kdo to vymejšlí by zasloužil nobelovku :) Chcípam smíchy jen ho vidim :) :) Duff je cool :D

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Za tatínkovu holčičku davam 3* A pár dobrejch dílů se tam taky určitě našlo ale asi sem byl tak sjetej že si je moc nepamatuju :)

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Pěkný průměrný český seriál se spoustou dobrých vtipných scének situací i sem tam hlášek, před spaním či na usnutí ideální oddychová věc, nenasere neohromí zlatý střed :)

Rande (1997) (pořad) odpad!

Tak takovej trapas sem snad rači ani neměl vidět, fakt bylo mi uplně až hanba na to koukat. Ani kvalitní kubánskej kokain nezabral :(