Duch (1990)

Krásné a velice smutné.... Whoopi to tam dosti odlehčuje to se musí nechat ale konec mě tak zkurveně rozesmutněl že se pudu asi drobet ožrat :)

Babovřesky (2013) odpad!

Hodně veliký hovno, ani jednou sem se nezasmál a tak pul hodky před koncem už sme to chtěli vypínat, naneštěstí sem měl takovou vopici že sem nebyl schopnej sahnout po ovladači a rovnou sem se poblil . Troško di už do píči

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Hnus jeden z největších trapasů televize v historii lidstva :D

Perníková věž (2002)

No opět české komedální drama jak kráva, je vidět že tvůrci opět rozumí drogam jako svině takže to zaškatulkovali podle toho jak si myslí ty co nikdy nic neprubli :D To jako na 100% . Páč takou hovadinu by snad nikdo neuděal , jasný no je to film, asi motivační že drogy jsou špatné ánoooo :) Dvě * musí stačit (jestli to neni tedy drobet moc) uvidíme po dalším zkouknutííí :) Každopádně vyvrcholení je celkem dojemně smutně pěkný, tak to tak asi necham.

Líbáš jako ďábel (2012)

Musim se na to asi podívat ještě jednou či co, nějak si to nepamatuju, hodnocení z paměti jedině vyjmečně :) Každopádně Holubovou si pamatuju moc dobře :)

Líbáš jako Bůh (2009)

No celkem hovadinka pro nějaký starý babky nebo co.... ale uplnej odpad to neni, dokoukat sem to dokoukal, chvilkama trapný jak kunda ale Eva Holubojc to tam sází neskutečně :)

Sám v temnotě 2 (2008) odpad!

Že já vůl se nepoučil z jedničky :( Todle sem ani nedokoukal to fakt nešlo

Sám v temnotě (2005)

Ach jo........... Za hru dávam hvězdu ale film je opravdu debilní ... Ten Boll je fakt dřevák

Noci s nepřítelem (1991)

Dobrá mrdačka hned z kraje s Julijí ano :) Jinak jak píše věršina průměr průměr - no tak je to tedy průměr :)