Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

No tak puvodně to tady odemě mělo odpad jak svině ...... ale stala se taková věc a to že na to koukam s mladou :( Je to strašný já vim, ale s ní mě to baví :*

Nespoutaný Django (2012)

Nejlepší WESTERN ever :) Leo, Christoph, Samuel tyhle jména zdokonalí jakýkoliv film :) Vedlejší role všechny skoro jak hlavní nádhera pokoukat. Samotnej Jamie se mi jak až tak nelíbil, nevím proč mu to Quentin svěřil asi neměl jinýho negra páč všichni plachtili vzduchem ze 4 patra :) Hodně luxusní krvaví efekty na ty je Tarantino machr a přestřelky jedna radost :) Fakt takhle maj vypadat westerny.

Sexbomba od vedle (2004)

Sexbomba to Elisha tedy je jako to jo :) Dobře zpracovaná komedie s romantikou jako prase jasný jak facka už od začátku že jí bude chtít a taky dostane, nicméně nechlo se na to pokoukat bez nejmenších problémů , takže 4 * jako nic :)

Děsnej doják (2006)

Vy bando odpadu, se neumíte pobavit u dobrý parodie :) Jděte doprdele

Utopenec na útěku (1998)

Leslie je ( tedy byl :(:( ) machr na parodie všeho druhu a Utopenec se poved jak svině žádný trapný forky ale opravdu výborně zparodovaný scény z těch nej filmu :D :D Bude mi moc chybět děda jeden srandovní, a vždy si moc rád pustim filmy s tím nejlepším hercem parodií co kdy žil :)

Číslo 5 žije 2 (1988)

Po jedničce drobet okouzlení opadlo ale přesto číslo 5 prostě žije :) :)

Číslo 5 žije (1986)

Ano jak všichni píšou film mládí, je to tak ten robot byl bombovej :) Pamatuju si jak sem si ho stavěl z Chevy :D

Vikingové (1999)

Jden z prvních filmů co sem si kupoval origo na DVD koukal sem na něj asi 50x dokola páč to byl první film viděn na dvd i s domácim kinem který mi dovezli ještě tenkrát z Němec za takoví prachy že bych za to dneska měl auto :D I když to neni uplně bombička , díky vzpomínkam dávam hodnocení vejš :)

Televizní noviny (1994) (pořad)

Nejvíc mě tam dostávaj tim co se stalo v ulici nebo ordinaci, to bych se posral smíchy, ale spíš mě to víc nasere než rozesměje, nejvíc reportáž byla se zaraženou babkou za stromem nebo jak zamrzá voda při - 20 atd atd jedna * za kunďičku Ochotskou :*

Anatomie pekla (2004)

Ano opravdu fekal prasárna na druhou :) Menstruační čaj mňamka jak zmrd