Osamělý jezdec (2013)

Johnny Depp je pan herec, na co sáhne to se mi prostě líbí. Kdyby nebylo jeho a jeho humoru, tak by ten film nestál ani za jedno zhlédnutí.

Mňam aneb Prima vařečka (1998) (pořad)

Já na to koukávala s babičkou a prostě jako malýmu capartovi mi to připadalo jako zábavnej pořad. Babička jednou odtud vyzkoušela jeden recept a já se olizovala až za ušima. Navíc ty vařečky s očima se mi líbily, takže jsem si taky na jednu musela fixkou namalovat oči.

Medúza (1992) (pořad)

Vždycky mě bavilo s volajícíma hádat kde se schovává medúza nebo kterej sloupeček je vyšší.

Plivu na váš hrob (2010)

V první polovině filmu jsem si přála aby trpěli a oni? Trpěli jako zvířata. Celý film jsem si říkala utíkej, nebo vyšrkábej jim oči. A ta slečna byla tak důmyslná, šikulka. Doufám, že pak žila, navzdory tomu co se jí stalo, šťastně a bezstarostně.

Ghosts (1996)

Jako malá jsem si to pouštěla pořád dokola a zamilovala se do krále :)

Sama doma (1998) (pořad)

Pořad pro ty, jejichž děti nezlobí, jejich práce je baví a vynáší + ještě mají spoustu volného času. Zdraví je netrápí, jsou krásní a mladí no prostě dokonalí a jedinej problém u nich je co děťátku nachystat do krabičky na svačinu do školičky. A ten problém vyřeší právě tento pořad. 2* za to, že já prostě závidím lidem, kteří mají zrovna takovej problém, který jim vyřeší i tento pořad.

Velký Gatsby (2013)

Ještě asi ve mně doznívá nadšení z filmu, ale bylo to... pompézní. Orámované v honosném zlatém rámu, to bohatství, z toho úplně čišilo, ale hlavně ten kontrast. Moderní hudba zasazená do dob dávno minulých. Předěl bohatého New Yorku s černým, tedy opravdu černým, teprve rozestavěným New Yorkem. Muž s neuvěřitelným bohatstvím, svázaný a prázdný, ubírající se k jedinému bode své existence. Bod který si vysnil a který nebyl zas až tak snový. Okamžik smrti ve chvíli štěstí, ale i smutku, že ještě není vysněná budoucnost naplněna. Ta rozpolcenost byla krásná, valila se jako vlny. Opravdu po dlouhé době, i když byl film dost dlouhý, seděla jsem a ani nedutala. Nevnímala okolní svět a jen se vpíjela do obrazovky, škoda, že jsem na tom nebyla v kině. 5*

Srbský film (2010)

Proč tu není i tlačítko NEHODNOTITELNÉ?! Jako příběh, dejme tomu... ano překvapilo mě to, ale, prostě... Porno pro mě je, když mají lidi sex a horror, když je tam nějaké strašidlo a vy máte strach nebo nějaká vražda a krev, ale dohromady?! Ne prosím ne! Nechala jsem se ovlivnit, že každý horrorový fanoušek by měl tento film vidět. Ne neměl. Už nikdy... nebo možná někdy, ale za 100 let. Achjo, neměla jsem na to koukat. V koutku duše vím, že lidi jsou schopní hroznejch věcí, ale vidět to nemusím. Zvědavost zabila kočku. Mňau.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Úžasny vzpomínky, vždycky u babičky jsem na to koukala a samozřejmě fandila našemu týmu, ale pokud ne našemu, tak jsem si vybírala podle krásy a barvy kostýmů. Krása.

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Ještě na základní škole vždycky večer, když jsme jako rodinka jedli večeři, jsme koukali na tohle a pak byl Večerníček. Idylka.