Smrt přichází v bílém (2003)

Když jsem tu četla, že to má být horor s komedií zhrozila jsem se. Jak může něco, co vás má vystrašit být nakombinováno s něčím co vás má rozesmát? Nechápala jsem, až doteď. Postavy občas utrousí úsměvné hlášky, ale na napětí to vůbec neubírá. Mile mě to překvapilo. Vypadá to, že občas přímočarý příběh, je lepší než ty oblíbené překombinované zápletky.

Ils (2006)

No, dala bych ruku do ohně, že vím z jaké Rumunské menšiny ti malí ďábli byli. To zas ve mě vyvolalo vzteku.

Los ojos de Julia (2010)

V půlce filmu jsem si říkala, hm, takové hodnocení a já to vidím na 2*. Druhá půlka byla, mnohem lepší a kdyby nějak první nudnou půlku zkrátili, tak by to bylo nářezové na 4*. Bohužel, kvůli té první hodině o ničem, už nemusím podruhé vůbec vidět, takže 3*.

Očista (2013)

Koukám, že uživatelé ČSFD nechápou funkci hvězdiček. Film má být hodnocen podle kvality a ne jestli s tím souhlasíte. Mně se taky nelíbilo, že chtěli zabít rodinku, ale ten film za to nemůže. Byl to dobrej nářez.

Nevědomí (2013)

Pokud by na začátku umřel ten pes, šlo by to o hvězdičku dolů. Kašlu na to i tak to půjde dolů.

Alarm (2009)

Vůbec nechápu jak někdo může mít víc jak 2 budíky nastavené a ještě k tomu v 7 ráno! Žít s takovým člověkem, tak dostane ráno takovou herdu, že by byl probuzenej raz dva. Potom už byl zvuk budíku opravdu otravný, kdo jen tak sedí a přemýšlí nad svým životem, když mu zvoní budík? Je to ten nejotravnější zvuk, takže ho vypnu za setinu sekundy ne?!

Americká krása (1999)

Ještěže máme tu přetvářku a pravidla, mravy, lži. Vidět každého tak syrového, odhaleného až na kost, nevím jestli bych chtěla v takovém světě žít. Možná ale by to byl klíč k absolutnímu štěstí. Krásně depresivní film.

Šmejdi (2013)

Kéž by jim samotným vzali střechu nad hlavou exekutoři! Šmejdům!

Mučedníci (2008)

Takže Ježíš byl taky povznesený? No kvůli tomu konci jsem přidala hvězdu navíc, začátek byl prostě. Pro mě neslanej nemastnej. Jakoby 2 filmy v 1.

Titanic (1997)

Nesnáším kýče, ale tohle je prostě vyjímka. Jako malá jsem to hltala a toužila taky po Srdci oceánu a krásných šatech Rose. Prostě nostalgie. Nedá se jinak.