Ďábel nosí Pradu (2006)

Taková milá oddechovka pro slečny a paní. Jsou lepší, ale i horší filmy, myslím, že na znuděný večer jako dělané.

Nenávist 2 (2003)

Rozhodně lepší jak jednička a slyšet ten zvuk v noci, tak se pos...

Strom života (2011)

Myslela jsem že se ukoušu nudou a ten konec?! Ten mě tak nas..štval. Takže teda bůh existuje jo? Achjo. 2 hodiny masáže abyste začali věřit v boha, no to určitě. Ta jedna hvězdička, je kvůli tomu vesmíru, i když taky to mohlo být kratší a hlavně. Co to tam jako mělo co dělat? Kdybych chtěla koukat na vesmír, tak si pustím Cestování červí dírou s Morganem Freemanem.

Saw: Hra o přežití (2004)

Pro mě to bylo tenkrát něco nového, neviděla jsem dřív takovou brutalitu a odstartovalo to moje nadšení pro sérii SAW.

Misery nechce zemřít (1990)

Viděla jsem to jako malá a tak to na mě zanechalo nějaké stopy. Prostě patří to k těm filmům, kvůli kterým je horor můj nejoblíbenější žánr.

Paranormal Entity (2009)

Docela mě to překvapilo, je to možná i o kapánek lepší jak Paranormal activity, protože opravdu jsem nechápala, když by se mi v baráku dělo něco takovýho, tak tam nezůstanu ani minutu a nebudu tam jak tupec spát každej den, ani bych neusla. V tomto filmu se alespoň snaží utéct, což by udělal každej zdravej člověk.

Ti druzí (2001)

Vždyť ono to vlastně mělo dobrej konec :) Tak kvůli tomu ta 4. hvězda :)

V/H/S (2012)

Jediné co mě zaujalo, že succuba vypadala jak Lucka Bílá.

Bůh žehnej Americe (2011)

Je to takový návod, když už vám život nebude milej a vy budete chtít rozčeřit hladinu moře kamenem. Oni se z toho zase všichni dostanou, teda kromě těch rodin zabitejch, ale vy budete mít čistý svědomí, že je aspoň o pár ovcí míň.

Lesní duch (2013)

No já nevím teda. První film se mi líbil, protože tam budovali napětí a strach z nečeho co nešlo vidět a gradovalo to a tady?! První film byl taky o násilí a takové nechutnosti. Toto je jen další horor typu. Aby se divák bál a cítil strach a napětí, to bych u toho musel moc přemýšlet tak natočím nějakou nechuťárnu co vymyslím za 5 minut a stejnak na tom vydělám. Hurá. Já teda nejásám. Navíc plakát smrdí samochválou a ještě k tomu nezaslouženou. Zase žádná sláva. Taky jsem tak trochu čekala, že když tam byly 3 baby a 3 způsoby zneškodnění, že na každou použije jeden no a nic. Jo a ještě jsem čekala, že na konci ten "boss" bude muset být zlikvidován nějakým poetičtějším způsobem, jako 3x obejdi chatu po rukcáh a pak 6x zatleskej, ale chápu, co je nějaký čarodějnictví proti motorový pile co jede na Okenu.