REC 3: Počátek (2012)

Aha, takže poučení z filmu. Nikdy nedělejte velkou svatbu, protože nikdy nevíte jestli se vám hosti nenas****.

Zámek hrůzy (1999)

Jako malá jsem se bála pokaždé, když jsem to viděla a otáčející se vyřezané hlavy a bodající části nábytku mi přišli jako hrůza hrůz! No jo, bejvávalo, ale ta nostalgie.

S Club 7 v Miami (1999) (seriál)

Jako malá jsem na to koukala a prostě ty písničky žrala, takže 3 hvězdičky za nostalgii a protože jsou i horší hrůzy :)

Trainspotting (1996)

Asi jsem hloupá nebo jsem nikdy nezažila nic strašnýho, ale prostě tento film, ani film Rekviem za sen mi nepřipadal jako pecka. Nejspíš je nechápu, tak jak bych měla, co se mi však mnohem víc líbilo na tuto tématiku je Kokain (Blow). Ten mě strhl a nepustil.

Projekt X (2012)

No, na film jsem se dívala "z povinnosti" , protože jsem jela na diskotéku na motivy právě tohoto filmu a tak abych nepřišla o pointu, zkoukla jsem to. Diskotéka byla lepší jak film, bylo tam auto na kterým skákali, které na konci večera (rána) shořelo, trpaslík s bonbónama uvnitř a bazén s nafukovací pannou. Ale k filmu, no zažít to na vlastní kůži by bylo určitě užasný, ale jen na to koukat? Prostě nuda, nikdo nechce koukat jak si ostatní vyhazují z kopýtka. Další "úžasný" film, pro "úžasný" lidi typu těch "herců" co se tam předvedli.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nic nového to nepřineslo a způsoby smrti byli čím dál absurdnější. Co mě však dorazilo a snížilo stupnici hodnocení bylo paranormální chování věcí. Samovolné uvolňování šroubů, posouvání se spreje na vlasy po stole. Toto pokud si vzpomínám v ostatních dílech nebylo nebo aspoň ne tak okatě. To mě dost zamrzelo. Člověka na tom fascinovala ta shoda náhod, která vyústila v smrt, pokud se ale začnou samy posouvat přeměty, je to všechno kouzlo pryč. Škoda.

Nic nás nerozdělí (2012)

Měla jsem chuť na nějaký katastrofický a srdceryvný film, takže tohle mi přišlo podle chuti. Už jsem měla i u některých scén na krajíčku, ale ještě pořád odolávám a nad žádným filmem jsem slzičku neuronila, takže ani tento nebyl můj první. Napadla mě však myšlenka, že si říkám jaké mám starosti a jak mě nic nebaví, ale co s porovnáním s lidmi co jsou v této situaci. Na druhou stranu, pokud mají takovou z řiťky kliku jako tato rodina a něco takového přežijí, tak poznají cenu života a podle mě už do konce života jsou jen šťastní, protože neberou život jako všední, ale je důvodem ke štěstí. A konec filozofování, prostě katastrofickej doják jak má být!

Bitevní loď (2012)

Bylo to neuvěřitelně nudné. Když, už jsem se začala dívat, tak jsem se chtěla dodívat, ale přemohla jsem se jen ze zvědavosti kvůli "hereckému" výkonu Rihanny a kvůli kouzlu Alexandra Skarsgarda :)

Nedotknutelní (2011)

Takové přátelství je dar. A ikdyž to byl vozíčkář, tedy nějak znevýhodněn. Získal přátelství, jaké mnoho zdravých lidí nikdy nepotká.

Černá labuť (2010)

Miluju horory a dívám se ikdyž moje kamarádky zavírají oči a tlačí obličej strachy do polštáře...ale řeknu vám, když jsem uviděla černou labuť s démonicky rudýma očima, měla jsem vyschlo v krku a hrozné nutkání uhnout pohledem. Shrnutím, jedna z nejděsivějších scén co jsem v poslední době viděla.