Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Mrtvá nevěsta místy působí jako šedivý nevýrazný animák, ale znázornění podsvětí nemrtvých bylo velice vydařené, tak jako animáci se špetkou vtipu. Dávám 75%

Na špatné straně (2018)

Hej, hej, hej je tu zase ve formě Mel. Ukazuje zde všechny stránky zkorumpovaného fízla, který prahne po zlatu a balíku peněz. Je to slušná místy krvavá střílečka, která nenudí a má i hlubší příběh na konci slza neukápla. Dávám 80%

Pašerák (2018)

Clint ukázal, že už v jeho téměř 90 ti- letech ještě nepatří do starého železa. I když vypadá už hodně utahaně, tak si umí náramně užívat života a každá scéna s ním měla kouzlo, jak mluvil a rozdával rady, kdo by to byl řekl, že právě on je nejvýkonnější pašerák. Dávám 80%

Zelená kniha (2018)

Pěkně zakulacený Viggo jako vášnivý kuřák a pořádný jedlík, který dává přednost hlavně KFC a hamburgerům před zdravou stravou zahrál osobního strážce černému klavíristovi obstojně. Zpočátku mi do role neseděl, ale chopil se jí dobře a hlavně ukázal, že umí řešit problémy a Tony držka se mu neříká jenom tak a hlavně pan Vallelonga nikdo nevysloví. Dávám 85%

The Sisters Brothers (2018)

Jednoduchý a přímočarý příběh o dvou bratrech, kteří musí zadržet zlatokopa, který má formuli na vyrejžování zlata. Herecké obsazení je slušné ač mi úplně neseděl herec do role jednoho z bratrů Elího, ale ke konci jsem si k těmu našel i docela cestu když ukázal, že to není jen bratr žíjící ve stínu svého populárnějšího bratra Charlieho. Dávám 75%

Milionář z chatrče (2008)

Chcete být milionářem na indický způsob s dobrodružným a kouzelným příběhem. Dávám 80%

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Jime, na Johnnyho Deppa už stejně nedošáhneš v maskování ten je zaručený mistr. Nápadité maskování, ale né, tak silné ihned ho poznaly děti, že je to zlosyn, který dychtí po jejich dědictví. Byla to pohodová fantasy sranda. Dávám 70%

Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

Yeti: Ledové dobrodružství byl pro mě příjemný oddychový animák ze zimního protředí. Pravdou je, že si s postavičkami mohli trochu více vyhrát a třeba tam mohl být i nějáký zlý, který ochraňuje vesnici, jde z něho respekt a nedělat to jen prostřednictvím kamenů. Dávám 70%

Hlasy (2014)

Sladký Ryanek v růžové kombinéze, který by na první pohled neublížil, ani mouše, ale bacha trochu kouše. Nejlepší byl mluvící kocour, který byl takový ďábel a napovídal mu samé negativní a do pekla volajícící věci. Zatím, co mluvící pesan byl takový anděl, který se snažil být opakem, ale ten kocour jel hrozný bomby. Dávám 70%

Monster Party (2018)

Když jsem byl mladší, tak jsem chodil vypomahat ke kamarádovi na vilu. Takový ty běžné věci sekání trávy, stavění plotu když měli akci, tak právě i takovýho čísníka přines, odnes, ale že by se potom lidi přeměnili v krvežíznivé zrůdy, které se vyžívání v zabíjení to teda ne. Až budu mít někdy děti, tak je na podobné brigády posílat radši nebudu. Od půlky to šlapalo už naplno i krve jsem si užil dost, ale ten samurajský konec to trochu podkopl, ale náštěstí trval krátce. Dávám 75%