Veřejné lži (2019)

Oficiální tajemství pro mě byla utahaná politická hra. Keiro trochu úsměvu by to neuškodilo, tvářila jses, jak kráva. Dávám 55%

Le Mans '66 (2019)

LE MANS '66 je neskutečná automobilová bomba, kterou jsem hltal z plátna jako kvalitně propečený steak. Bale si roli zase neskutečně užil a ukázal, že je to stále pan herec. Damon trochu zaostával, ale po čase si mě také získal a byl bezvadnej. Jak film skončil a jely tam už jenom titulky vůbec se mi nechtělo ze sálu pryč a dal bych si to klidně ještě znova. Další kino projekce je povinnost. Doporučuji a dávám 100%.

Instinkt lovce (2019)

Bílá čičinka byla pro mě největší tahák na zkouknutí tohohle filmu. Cage už nic nenabídne a ke konci chodí o hůlce, jak důchodce. Ve finále bílá čičinka film netahá, což vůbec nevadí, pač je hrozně digitální a palec nahoru za nájemného vraha Lofflera, který to tam nemilosrdně řezal. Dávám 40%

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Zjišťuji, že filmy od Tarantina nejsou můj šálek kávy. Poslední, co mě od něho docela bavilo byl Nespoutaný Django. U tohohle jsem trpěl a navíc jsem si film pěkně natáhl. U skoro tříhodinového filmu jsem minimálně 10x usnul a vracel jsem si to, tak jsme z toho šesti hodinový snímek, který už nechci nikdy vidět. Dávám 30%