Přežili kousnutí (2008) (seriál)

Hodně silný seriál o tom, co lidé přežili za smrtící útoky zvířecími predátory. Bylo fajn si to po tolika letech zase pustit, díky YouTube. Doporučuji a dávám 100%

Kolos (2016)

Co to zase bylo za kravinu? Myšlenka filmu docela zajímavá, ale byla nedotažená. Postavy byly nudné na profackovaní a měl jsem problém to dokoukat do konce. Dávám 10%

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Anorektická Angelina aka Zloba má pěkně vystouplé lícní kosti a místy jsem se o ní bál, aby nezkolabovala. Ta ženská snad nic nejí! První půlka je taková sladká vše je dokonalé procházka růžovou zahradou. V druhé půlce to začne pořádně šlapat a začne velkolepá bitva mezi kralovstvím Ulstead a Blaty. Preyové to tam pěkně rozjeli. Dávám 75%

Shazam! (2019)

Shazam! Když uslyším příště tenhlé název, tak si zapnu tuhle aplikaci na mobilu a objevím nějákou parádní muziku, kterou zapomenu na tuhle DC pohádku. Dávám 30%

To Kapitola 2 (2019)

Na It: Chapter Two jsem se dost těšil po výtečném prvním dílu. Bral jsem, že je to záruka kvalitního atmosferického hororu. Sám Pennywise má vcelku dost prostoru, ale hrozně promrhaného flasbackovým a pak skoro podobným vystrašením, kde se už ani nevylekáté a spíš kroutíte hlavou, co se to tam sakra děje. Když tam není Pennywise, tak tam nacpaly všelijaké dojebané příšery, kterým se jen zasmějete. Nevím v jakém stavu to štáb natáčel a jestli se tam spíše partička lidí nevyměnila, tohle je totální dlouhý průser. Děkuji Premiere Cinemas za paradní zorganizování Horror Night a jeho doprovodného programu, který mě hřeje a pamatuji si ho z celé projekce nejvíc. Škoda, že jsme nevyhráli ceny v tombole. Dávám 30%

Kořist (2019)

Na kořisti lituji asi nejvíce toho, že jsem nepočkal a pustil jsem si to v kinoripu. Já mám prostě rád, kde jsou zvířecí predátoři jako zabijáci, tak jsem neodolal. Samotní aligátoři byli fajn, byli hodně vidět a docela řádili i když nic moc krvavého nešlo vidět. Ústřední dvojice, kde je výraznější plavkyně Haley než pan Pepř taky ušla. Až na to, že Haley má otevřenou zlomeninu a plave tam jako by byla na olympiádě a skoro zapomněli na cukřenku, což mě nasrali. Dávám 70%

Máma (2019)

Sue Ann se zalíbí, že jí každý považuje za "Mámu", která obstarává chlast a azyl pro studenty na párty. Naše škodovka to hraje dobře i je místy přísná, ale tu omladinu bych zabil. Celá pointa je absurdní a řešit se to dalo určitě i jinak. Dávám 30%

Noční můry z temnot (2019)

Do kina jsme se rozhodovali jít buď na Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a nebo tohle. Jsem magor na horory a holky taky nebyli proti, tak se šlo na noční můry. Jediná noční můra a horor bylo vydržet v kině a dívat se na tuhle sračku. Nevěřil jsem vlastním očím, že to takhle dosrali především samotné monstra, která mají nahánět hrůzu a skličující pocity. Né, že se jim budu smát. Nejlepší monstrum nahánělo čmouda a pořád mě uklidňuje, že jsem za to nevyhodil peníze, já. Dávám 10%

Šokující Asie 1 (1976)

Tenhle typ dokumentu mi nic neříká a ničím mě nezaujal. Dávám 15%

Symfonie strachu (2013)

Frodo pytlík si vzal vysoké podpatky, aby došáhl na pedály a klávesy klavíru. Je tam spousta nesmyslného chování, jak z pohledu oběti, tak i samotného zabijáka. Čekal jsem, že to bude více psychologický boj o přežití a náš neviditelný sniper byl k smíchu. Dávám 50%