Divoký mustang (2019)

Když se řekne mustang hned mi naskočí americké auto, na kterém je znak koně, takže to docela vystihuje tohohle nezkrotného krasavce. Pravda je, že Matthiasovu hereckou kariéru nemám vůbec zvládnutou, ale tady to zahrál hodně přesvědčivě a ukázal velké srdce. Tahle cesta nebyla vůbec lehká a Markýz je pašák. Dávám 80%

Strážci - Watchmen (2009)

Už jsem to někde psal, že nejsem úplný fanoušek DC a Marvel komiksů. Nebudu to tady krizitovat, ale pro mě to byl neskutečně dlouhý a nudný filmový zážitek. Dávám 20%

Skrytá čísla (2016)

Už dlouho jsem nebyl takhle koncentrovaný na film, jak tady na ten. Tři geniální holky, co to umí s čísly mě opravdu bavili a jsem rád, že největší prostor měla Katherine. Nakouknutí do prostředí NASA bylo fajn, tak jako vidět zase po dlouhé době Costnera, který se díky bohu zachoval i jako kabrňák. Možná to nadhodnocuji, ale neskutečně mi to sedlo a líbilo se mi to. Doporučuji a dávám 100%

Lola běží o život (1998)

Lola běží o život, ale až na třetí pokus jí to vyjde podle představy. Dávám 60%

Hellboy: Královna krve (2019)

Pro fanoušky Hellboye to bude nejspíš zklamání. Ano, tohle není plnohodnotné pokračování ono to totiž pokračování není vůbec jen se tam odkazuje na některé věci. Jede si to sólo svojí cestou má to super tempo, hlášky fungují někdy jsou na místě jindy jsou trapné. Z herce Hellboye jsem měl největší strach když jsem viděl, že je o hlavu menší než Perlman, ale zvládl to dobře. Uvítal bych více monster a více prostoru pro moje ukrajinské děvče. Dávám 75%

Tajemství maloměsta (2019)

Tým basketbalistek mi přišel jako zlá školní sekta. Ano, byly tam nelogické věci a místy debilní chování postav, ale dalo se to zkousnout. Kromě dvou policajtů se ve filmu objevují jen ženské a to je možná ten problém. Škoda toho zpackaného konce na to, že to byla bývala vojanda, tak hodně zklamala. Dávám 55%

Aligátor (1980)

Byl to krokodýl nebo aligátor? Tenhle 10 metrový sympaťák nadělal pořádnou neplechu a na svatební obřad ho nepozvali, tak přišel sám neohlášený. Škoda, že Marisa neukázala prsa. Dávám 70%

Them! (1954)

Musím tady podotknout, že je to skoro pravěký film, ale za mě to ustál hmyz docela dobře. Jen je škoda, že neměl moc prostroru a spíš se tam jenom žvatlalo, jak ve staré Godzille. Dávám 60%

Shakma (1990)

Pěkně nasranej pavián Shakma likviduje mladé vědce v ústavu. Link se mi líbil taky o dost více tam byla hlavně vybudovaná pevná vazba mezi primátem a člověkem. Tady šlo jen o čistou likvidaci. Dávám 55%

Syn temnoty (2019)

Brandon je vesmírné nesympatické děcko, které má výjimečné schopnosti od Supermana lítání a Cyklopovy paprskové oči. Od odpadu to zachránila jenom vydatná scéna se střepem v oku. Dávám 20%