Stánek s polibky 2 (2020)

132 minut... Je mi záhadou, koho napadlo pustit na Netflix film, který má objektivně o 40 minut víc, než by měl mít. 40%

Projekt Power (2020)

Zajímavý koncept, nezajímavé provedení. 50%

Tenet (2020)

Patřím k té spokojené části diváctva. Zcela v duchu rady, která zazní na začátku filmu: "Don't try to understand it, feel it." jsem neměla ambici Tenet při první projekci zcela pochopit, tak jsem si ho užila. V hlavě mi to ale šrotuje a musím to vidět znova. Takovéto filmy točí jen Nolan. 90%

Palm Springs (2020)

Já přihodím hvězdu za dvojici v hlavních rolích. Oba velcí sympaťáci a držela jsem jim palce i u nohou. 🍸🍸🍸 80%

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Já jsem spokojená. Béčko, ale sedlo mi jak zadnice na hrnec. Charlize je výborná. GP roku. 70%

Problémissky (2020)

Vlastně to mohl být fajn film, kdyby se toho ujal schopnější scenárista. Takhle jsem měla dojem, že žádné z načrtnutých témat nebylo dovyprávěno a film končí na půli cesty. 60%

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Ve všech směrech horší kopírka Naprostých cizinců. Já si s německou kinematografií dlouhodobě nerozumím. I přes účast sympatické dvojky z Fakjů pane učiteli, tedy výjimky potvrzující pravidlo, budou Téměř dokonalá tajemství pro mě další německý film, který jsem sice viděla v kině, ale omylem a jako potvrzení, že na několik let mám opět vystaráno. 50%

Feel the Beat (2020)

Kvalitativně odpovídá TV tvorbě Netflixu, ale bavila jsem se. 50%