Mute (2018)

TVL WTF OMG Taková sympatická sestava před i za kamerou a vyšel z toho hodně mizerný výsledek. 😴 40%

Equalizer 2 (2018)

O kousek horší než jednička, ale Denzel mě v roli dědka s nožem a pistolemi a velmi efektivním způsobem boje stále hodně baví. 🗡️ 60%

Kryštůfek Robin (2018)

Pohádka pro dospělé, pomalá, smutná a celkem depresivní. I slzička ukápla. 🐻 70%

BlacKkKlansman (2018)

Tohle jsem absolutně nečekala. Dvě hodiny jsem se skvěle bavila (některé vtipy vyloženě smrtící😆😆), Driver a mladý Washington jsou výborní, režie precizní a scénář velmi chytrý. Pak ale přijde návrat do reality a člověk si uvědomí, že na skutečnosti není nic chytrého ani zábavného. 😔 90%

Operace Eichmann (2018)

Jak ta operace dopadne je známé, těšila jsem se ale na detaily. Bohužel jsem cestou dvakrát usnula a nějak nemám chuť si to v krátké době pouštět znova. 😴 60% za Bena Kingsleyho.

Bohemian Rhapsody (2018)

Od příchodu z kina jedu záznam z Live Aid pořád dokola a smutním. Viděla jsem naživo U2, The Rolling Stones, Madonnu, Michaela Jacksona a další, ale vyměnila bych všechny ty zážitky za možnost vidět jednou jedinkrát naživo Queeny v původní sestavě. Mám pocit, že dneska v kině jsem tomu byla nejblíž. Těch posledních 15 minut je fantastických. 👑 90%

Pátrání (2018)

Milé překvapení. Nejdřív mi přišla forma rušivá, když se ale film rozjede, tak je forma velmi funkční a parádně hraje s příběhem. 🔍 70%

Třetí muž (1949)

Velmi překvapivě pojatý noir. 100%