Noc žraloka 3D (2011)

Po prvním zkouknutí traileru byl pro mě Shark Night jeden z nejočekávanějších hororů roku. S prvními recenzemi mé nadšení klesalo, ale stále jsem se těšil. Musím uznat, že je to opravdu hloupá ptákovina a že z prvního setkání s digitálními, nepřirozenými žraloky jsem měl celkem šok. Ale naštěstí mě film potkal v takové unavené, pohodové náladě, tak jsem jen bezmyšlenkovitě seděl a koukal. Nakonec se mi to celkem líbilo, tyhle teen vyvražďovačky u vody fakt můžu (hambařin a krve teda ale mohli přidat), revenge námět mě zaujal a hlavně jsem si zamiloval to prostředí jezera. 70%

Ocelová pěst (2011)

Jedno z největších překvapení roku, sice opět jedno klišé za druhým, ale tahle blbost byla neuvěřitelně dobře natočená. Ještě k tomu bych dodal, že pohyb Atoma byl zvládnut až revolučně, což jen umocňovalo, jak říkali, jeho tak trochu lidský styl boxování. Ten klučina mi celou dobu vzhledem i rolí strašně připomínal malého Anakina ze Skruté hrozby 91%

7 gwanggu (2011)

V hlavní roli nasraná, pěkně odolná, asijská mrcha s velmi sebezničujícími sklony. K tomu prostředí ropné plošiny = slušná a efektvní jednorázová zábava. 65%

Terra Nova (2011) (seriál)

Ze začátku to vypadalo originálně, postupně se z toho stával Avatar s problémy z Lostů a Hvězdné brány. Je to strašně předvídatelné, některé efekty jsou parádní, jiné vypadají jak z nějaké hry. Postavy jsou velice naivní, citově labilní a některé vzájemné vztahy mi připadají na hlavu. Ale po první sérii nemůžu říct, že bych se nudil. Základna, stroje i příroda jsou propracované, určitě to muselo být na seriál drahé, možná by ještě jedna série stála za to. 71%

Delta Force (1986)

Norris, Marvin, Kennedy, Vaughn - všechny tyhle starý frajery mám moc rád, navíc jsem nikdy neviděl Chucka s velkým rozpočtem. Těch výbuchů, soubojů a střílení je tu nadmíru, takže spokojenost. I když se čověk nutně musí zasmát některým těm manýrům typu dojíždění letadla na motorce na zadním kole. Ale celkově příjemná záležitost a divím se, že se mi Delta Force jako malému úspěšně vyhýbala. 70%

Jižanská pohostinnost (1981)

První půlku se kromě jedné střelby nic nestalo, pak začli všichni bláznit. Vojáci se spíš než jako národní garda chovali jak výlet z ústavu pro duševně choré. Postavy se podle mě dost nepovedly, až ten konec za něco stál. IMDB hodnocení (7,1) nerozumím. Průměrné hixplo. 55%