jonyyy

jonyyy

Jonáš Hanáček

okres Vsetín
Zombie

homepage

54 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 18.5.2011
  Smrtící věž (TV film) (1975)

  Charles Whitman často trpí bolestmi hlavy a návaly vzteku. Jedné noci to už neunese, zabije svou matku a později i ženu. Druhý den se vydá nakoupit zbraně, náboje, sbalí si i zásoby jídla a pití a vydá se na vrcholek výškové budovy poblíž univerzity, kde se zabarikáduje a střílí na všechno, co se pohne. Než policisté stihnou zareagovat, v okolí univerzity jsou už desítky obětí tohoto snipera.

  • 9.5.2011
  City Beneath the Sea (TV film) (1969)

  Píše se rok 2053 a admirál Matthews je prezidentem odvelen do Pacifiky - města na mořském dnu, kde už dříve sloužil. Na Zemi míří asteroid dostatečně velký na to, aby podmořské město kompletně zničil. Admirál udělá všechno proto, aby své město zachránil. Aby to neměl tak jednoduché, musí ve stejnou dobu řešit krádež amerických zásob zlata, které jsou v Pacifice umístěny.

  • 7.5.2011
  Without Warning (TV film) (1994)

  Televizní program je náhle přerušen aktuálním zpravodajstvím. Tři meteory dopadly do téměř neobydlených oblastí. Jeden v USA, druhý v Číně a třetí ve Francii. Zemřelo pouze pár lidí a dokonce se našli i dva přeživší očití svědci. Jenže radary brzy zjistí další tři meteory, tentokrát mířící na největší světové metropole. Postupem času začne vycházet najevo stále více důkazů, že tyto meteory mohou být prostředkem komunikace jiné civilizace a odpovědí na vzkaz vyslaný sondou ze Země. Lidstvo se musí rozhodnout, jestli bude akceptovat tuto nepodloženou domněnku, nebo jestli tělesa sestřelí jadernými zbraněmi, což by mohlo být chápáno jako akt agrese. Celý film je natočen pouze formou televizních zpráv, rozhovorů a tiskových konferencí.

  • 6.3.2011
  The Stratton Story (1949)

  James Stewart v roli Monty Strattona, baseballového hráče Chicago White Sox. Ten si v roce 1938 při nehodě na lovu omylem prostřelil nohu a museli mu ji nad kolenem amputovat. Díky podpoře své milované manželky (kterou Jamesovi už potřetí ztvárnila June Allyson) a jeho kamarádům se pokusí i přes svůj hendikep o návrat.

  • 30.12.2010
  The Proud Ones (1956)

  Hlavním hrdinou je místní šerif Cass Silver, kterého pronásledují dva přízraky z jeho minulosti. Prvním je mladý Anderson, syn muže, kterého zastřelil v městě, kde dělal šerifa naposledy. A druhým je podnikatel, který ho to samé město, pod nátlakem a výhružkami, donutil opustit. Cass musí Andersonovi dokázat, že není obyčejný vrah a jeho otce zastřelil v sebeobraně a zároveň se podruhé postavit zákeřnému podnikateli, který je schopný jít přes mrtvoly, jen aby se Casse opět zbavil.

  • 28.12.2010
  The Lonely Man (1957)

  The Lonely Man je příběh starého, nemocného kovboje postaveného mimo zákon , jenž se chce na stará kolena usadit, najít svůj klid, poctivou práci a hlavně po patnácti letech navázat vztah se svým synem, který ho považuje za obyčejného vraha a kriminálníka. Starého pistolníka bohužel na každém kroku doprovází jeho minulost a staří nepřátelé, kteří mu odpočinek rozhodně dopřát nehodlají.

  • 6.11.2010
  Kronos (1957)

  K Zemi letí meteorit, který se vědci rozhodnou sestřelit jadernými raketami. Ukáže se, že meteorit byl ve skutečnosti létající talíř a havaruje do oceánu. Po několika dnech z oceánu vystoupí obří mimozemský přístroj, který se vydává ničit okolí a vysát ze Země energii.

  • 28.10.2010
  Testament (1983)

  V poklidném, malém, americkém městečku den jako každý jiný. Brzo se ale hlavní hrdinka, matka tří dětí, dozví z televize, že byl na několik velkých měst podniknut nukleární útok a po pár větách přestane televize i rádio fungovat. V městečku se brzy objeví první násedky krize jako nedostatek benzínu, jídla a první případy nemoci z ozáření a matka se musí rozhodnout zda městečko opustit nebo ne. Původně pouze pro televizi natočený film reálně ukazuje, jak by to mohlo vypadat v menším městečku, odřiznutém od inforací po nukleárním útoku.

  • 18.4.2010
  Hideout in the Sun (1960)

  Dva bratři vykradou banku a porouchá se jim auto, kterým chtěli odjet z města, tak unesou jako mladou ženu a přinutí ji odvézt je do přístavu, odkud chtějí prchnout pryč. Tam se ale dozvědí, že všude kolem je policie a proto musí nějakou dobu zůstat ve městě. Ukáže se, že žena je pracovnice Hibiscus Country Clubu a lupiči ji přinutí, aby tam oba na nějakou dobu ukryla. To ještě ale bratři netuší, že se jedná o klub nudistický.

  • 13.4.2010
  Nude on the Moon (1961)

  Dva vědci vedou vesmírný projekt, jehož účelem je cesta na Měsíc, a stále čekají, až je stát zafinancuje. Ale jeden z nich nečekaně zdědí milióny dolarů a výzkum si zaplatí sami. Asi po půl roce se konečně vydají raketou na cestu. Po příletu zjistí, že zde žije komunita telepatie schopných, spoře oděných lidí, kteří se jen baví, hrají si s míčem nebo se opalují.

  • 20.1.2010
  Dead Set (TV seriál) (2008)

  Je vyřazovací noc BIG BROTHERA a nedaleko vily vypukne zombie epidemie, která se začne rychle šířit. Když zombie vyvraždí většinu fanoušků a pracovníků reality show v okolí, účastníci ve vile si všimnou, že se něco děje. Nevzbudil je budíček, nefungují mikrofony, kamery se nehýbou a nikdo nedodal zásoby jídla. Někteří si myslí, že jde pouze o vtip, který má soutěžící vystrašit, ale brzy se mezi ně dostane Kelly, členka štábu. Všichni po chvíli zjistí, že už nejsou ve hře ale v boji o život.

  • 16.1.2010
  Road Trip: Pivní pong (2009)

  Andy a jeho kamarádi jsou místní šampioni v soutěži zvané BEER PONG a vydávají se na road trip na národní šampionát. Po cestě se Andy zastavuje za svou láskou z mládí a současnou hosteskou BEER PONGového šampionátu Jennou, aby zjistil, jestli je schopný podvést svou současnou přítelkyni Katy nebo je Katy skutečně ta pravá.

  • 12.11.2009
  Vražední ptáci (1987)

  Skupina studentů se vydá do lesů objevit ptáka, který už 20 let nebyl spatřen a utáboří se ve starém opuštěném domě. Nikdo netuší, že v domě za mlada jeden z nich bydlel a jeho otec zde zavraždil kvůli nevěře svou manželku, její rodinu a milence. Studenti zjišťují, že s domem není něco v pořádku, když z močálů příchází zombie toužící po pomstě.

  • 7.11.2009
  O mechanických příšerách (1941)

  Krátký animovaný příběh se Supermanem vypráví o létajících robotických monstrech, pomoci kterých se zločinec snaží ukrást vystavené klenoty. Na výstavě je i Clark s Lois a Lois se díky své zvědavosti a touze napsat exluzivní příběh dostane do potíží. Superman se musí vydat do zločincovy skrýše, aby osvobodil robotem unesenou Lois.

  • 17.9.2009
  Sexy party 3: Prvák (2009)

  Van Wilder nastupuje do prváku na Coolidge College, kde absolvovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže hned od začátku se děkan Charles Reardon - spolužák a nepřítel Vanova otce, snaží Wildera za pomocí různých podvodů vyhodit. Van si nenechá nic líbit a oba brzy zjistí, že tento souboj může ustát a na Coolidge College zůstat pouze jeden z nich.

  • 14.6.2009
  Wallace a Gromit: Úžasné vynálezy (2002)

  Další počin dílny Nicka Parka tentokrát nepopisuje žádný šílený příběh oblíbené dvojice, ale skládá se z 10 krátkých filmů představující jejich nové vynálezy. Ty bohužel ve většině případů nefungují tak, jak by si Wallace a Gromit představovali.

  • 8.5.2009
  Ahmed & Salim (TV seriál) (2009)

  Kontroverzní animovaný seriál o sourozencích z teroristické rodiny, kteří se více zajímají o Facebook, Guitar hero, Call of Duty a GTA než o zabíjení lidí. Není divu, že každá teroristická mise, co jim otec zadá, skončí katastrofou.

  • 28.4.2009
  Somewhere in Dreamland (1936)

  Animovaný příběh o sourozenecké dvojici z chudé rodiny, která má v noci stejný sen, a to že jsou v krajině snů, kde dostanou hračky, sladkosti a nové oblečení. Bohužel se děti brzy probudí do svého chudého života, ale v kuchyni už je čekají majitelé místních obchodů, kteří je viděli přes den pracovat a bylo jim jich lito, a taky pořádná hostina, kterou pro děti nachystali.

  • 28.4.2009
  Zahrada (1937)

  V městečku je vyhlášena soutěž o největší domácí produkt. Porky chce vyhrát díky své obří zelenině, ale jeho soused mu na zahradu pošle svoje slepice, ať mu úrodu sežerou a vyhraje on. Porkymu se podaří zachránit jednu dýni, tak s ní utíká na vyhlášení. Porotce vyhlásí za vítěze zlého souseda, ale během předávání ceny se jeho slepice zmenší, protože po cestě sezobaly univerzální zmenšovací tabletky, tak se vítězem stává Porky.

  • 28.4.2009
  Kocour Félix a kachna (1936)

  Příběh ze série o Kocouru Felixovi. Tentokrát Felix rozdává zlaťáky potřebným na ulici díky jeho huse Goldie, která snáší zlatá vejce. Ale husy si všimne zlý kapitán Kidd, který ji chce pro sebe, vloupá se Felixovi do bytu a husu unese na svou pirátskou loď. Kocour se musí vydat Goldie vybojovat zpět.

  • 28.4.2009
  Wacky Races (TV seriál) (1968)

  Animovaný seriál z dílny autorů Hanna-Barbera o automobilovém závodě. Každý díl závodí stejných jedenáct aut v jiné lokalitě. Na startovní listině můžeme najít například upíra, pralidi, génia, gangstery nebo dokonalou a krásnou Penelope. Každý závod je plný nečekaných zvratů, protože si závodníci vypomáhají nejrůznějšími podvody a vychytávkami.

  • 28.4.2009
  Falling Cat (1894)

  Dvouvteřinové video, na kterém někdo pustí kočku z výšky asi jednoho metru.

  • 28.4.2009
  Return of the Living Dead 4: Necropolis (2005)

  Vědec mocné společnosti HYBRA-TECH, Charles (Peter Coyote), se vydává do Černobylu, aby získal poslední barely nebezpečného toxinu, dělajícího z lidí zombie. Plyn je tajně testován na lidech a vše se zkomplikuje když chce Charles udělat pokusného králika ze Zekeho - nejlepšího kamaráda jeho synovce. Zekeho kamarádi se rozhodnou vydat se do sídla společnosti HYBRA-TECH na pomoc.

  • 28.4.2009
  Knight Rider - legenda se vrací (TV film) (2008)

  Do domu Charlese Graimana se vloupá banda profesionálních zlodějů, aby získali informace o projektu Prometheus, na kterém spolupracuje s FBI. Než teroristé stihnou získat informace Charles umírá. Když prohledávají jeho garáž, objeví auto - nového Kitta, které se aktivuje a vydává se hledat podle instrukcí vědcovu dceru Sarah a jejího expřítele - možného nástupce Michaela Knighta. Brzy se zjistí, že mrvola v márnici není Charles, ale jeho dvojník. Sarah se s otcem brzy setká, ale teroristé je stále pronásledují. Nové dobrodružství Knight Ridera po 25 letech může začít...

  • 28.4.2009
  Lost Continent (1951)

  Skupinka tvořená vědci a piloty se vydá letadlem hledat ztracenou atomovou raketu. Při přeletu nad záhadným ostrovem, kde se nachází i hledaná raketa, se porouchají všechny přístroje a letadlo se zřítí. Skupina ztroskotanců brzy zjistí, že ostrov obývají živočichové, které dosud viděli jen v muzeu.

  • 28.4.2009
  Tři malá prasátka (1933)

  Muzikálové zpracování klasické pohádky o třech prasátkách: tři vepříci se rozhodnou postavit si domky. První postaví domek rychle, ať si může jít rychle pískat na flétnu a zpívat. Druhé si postaví své obydlí také rychle, ať může jít hrát na housle a zpívat s prvním prasátkem. Zatím co se první dvě prasátka už dávno baví, třetí si staví pevný dům z cihel. Brzy příjde na scénu hladový vlk. Ten dostane chuť na vepřové, tak se čuníci musí schovat ve svých příbytcích. Obydlí prvních dvou prasátek nevydrží vlkův nájezd, tak se oba musí schovat v cihlovém domku třetího čuníka a dají mu za pravdu, že se vyplatí dělat věci pořádně.

  • 28.4.2009
  Maraton lásky (2007)

  Denis je nezodpovědný chlapík, co věčně nemá peníze ani na nájemné a pracuje jako hlídač v obchodě s prádlem. Aby toho nebylo málo, před pěti lety opustil těhotnou Libby před oltářem. Denis celou dobu touží získat Libby zpět, ale jednoho dne se objeví Whit - dobře vypadající, zámožný, přátelský nový přítel Libby, který navíc chce běžet maraton ve prospěch charity. Denis se rozhodne, že začne trénovat, držet dietu, přestane kouřit a zůčastní se maratonu, který doběhne celý, aby poprve v životě něco dodělal do konce a aby získal svou životní lásku zpět.

  • 28.4.2009
  Busy Buddies (1956)

  Další dobrodružství Toma a Jerryho. Tentokrát musí kocour s myšákem spojit síly, aby uhlídali neposedné mimino. Jeho rodiče jdou na večer pryč, tak si najmou chůvu, ta ovšem věnuje více času telefonování, než hlídání.

  • 28.4.2009
  Dům (1986)

  Hlavní hrdina Roger Cobb je válečný veterán a spisovatel. Po úspěšné hororové knize se už rok snaží napsat své zážitky z války ve Vietnamu. Po smrti své tety se nastěhuje do jejího domu, kde kdysi při návštěvě tety záhadně zmizel Rogerův syn, v domnění, že tam bude mít klid a dokončí svou knihu. Roger postupně začne zjišťovat, že s domem není něco v pořádku, až se nakonec ukáže, že Rogerův mrtvý kamarád z války jeho syna vězní a snaží skrz strašidelný dům pomstít.

  • 28.4.2009
  Vystrašený kocour (1942)

  Tom poslouchá v noci v rádiu strašidelný příběh, Jerry si toho všimne a okamžitě toho využívá. Pomoci různých triků a domácích spotřebičů se snaží Toma vyděsit k smrti.

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace