Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Rozhodl jsem se dát Pánu prstenů po několika letech druhou šanci a přiznávám, že jsem ho dvěmi hvězdičkami nedocenil. Má opravdu úžasný soundtrack a příroda je naprosto pohádková. Ale, že by měl patřit do žebříčku top filmů všech dob to v žádném případě. Děj prvního filmu mě moc nenadch, jenom jdou, propíchnou Froda, jdou propíchnou ho podruhé a pak zas jdou (což je krásně popsané v Clerks 2), v dalších dílech jsou alespoň ty obrovské bitvy, tak snad to bude lepší. 60%

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Vůbec se to s jedničkou nedá srovnat. Dvě věže jsou v podstatě jedna velká bitva. Elfové, trpaslíci, hobiti jdou do války, lidi na koních, skřeti na obřích hyenách, divocí lidé na obřích slonech a čarodějové jdou do války, stromy jdou do války. Prostě se to tam všechno dvě hodiny pořádně mydlí. Oproti nudné jedničce to bylo krásně akční. 70%

Klauni zabijáci (1988)

Já si nemůžu pomoct. Už jsem to viděl dvakrát a ty vesmírné vtipálky prostě žeru. Takový film se jen tak nevidí. 90%

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Po druhém zhlédnutí s hodně dlouhým odstupem zvyšuju na 5. Hudba 100%, herci - výkony 95%, děj 80% => 5 hvězdiček.

Noc v Roxbury (1998)

Stala se z toho klasika - Emííílioooo! Konečně někdo někomu šahá na zadek!

Ztraceni (2004) (seriál)

Ze začátku super napínavá bomba. Postupem času jak se to víc a víc zamotávalo, tak napětí sláblo. Každopádně je to něco nového a minimálně za první řady si seriál zaslouží 5*. Pak už to šlo do kytek, překombinované.