Cesta bez návratu (2017)

Zajímavý a pravdivý příběh o životě.Na mě strašně depresivní a málo akce za dlouhou dobu. Neměl jsem ani větší očekávání. Prostě příběh o 2 lidech. jednoho co nehodu zavinil a jednoho, co mu nehoda zabila příbuzné a na konci došlo ke konfliktu.... Jako dalo se to, ale žádná sláva. 45%

Duch ve stroji (2017)

Trošku graficky přeplácaný, ale přesto srdceryvný příběh, co měl děj a hloubku. Dokonce i slzička ukápla. Ze začátku jsem byl trošku skeptický, ale příběh krásně vygradoval. škoda jen těch grafických vymožeností, dalo se to natočit stejně kvalitně, možná i víc i bez nich. 65%

Tygři železnice (2016)

Hrozně vážná věc byla brána hrozně komicky s humorem. Velice zvláštní druh filmu, většinou si lidí nedovolí vtipkovat ohledně historie, ale zde to nemělo co se tohoto týče chybu. Bohužel za 2h se toho moc nestalo a příběh byl čitelný a zdlouhavý. Dalo se to jisto jistě vyřešit mnohem lépe. 50%

Nicota (2016)

Taková blbost. Nejdříve to vypadalo na horor typu texaský masakr motorovou pilou, ale pak typu ku klux klan a nakonec příšery a jiné dimenze a rituály... Na mě to bylo přeplácané bez vysvětlení . 35%

Uteč (2017)

No nevím jestli zrovna horor, ale mysteriozní žánr určitě. Sice to kvalitou nemělo na prokletý ostrov a do poloviny filmu to bylo divné, ale pak příběh gradoval a donutil mě se neskutečně zamyslet. Co kurva hypnóza dokáže, jako klobouk dolů. Nakonec se z toho vyklubal zajímavý film. 80%

Zlato (2016)

Zajímavý příběh o zlaté horečce. Líbilo se mi to, ale něco tomu chybělo. Na rozdíl do vlka z Wall street tu bylo málo toho prožitku těch peněz, málo té práce se zlatem. Prostě jako bylo to fajn, ale na 4* tomu něco chybělo. 70%

Kruhy (2017)

Nebylo to úplně špatné. Nejlepší byla část jak hledali její hrob. Jinak horor jako takový to nebyl. Až na pár leknutí a ksichtu Samary to byl takový den nestrašidelný horor. 50%

Rychle a zběsile 8 (2017)

Sice už to není o závodění a tuningu, ale je to pořád o rodině a těch lidech, co se mají rádi. To je prostě nejlepší a miluji to. Jako akčňák to bylo výborné a jako komedie možná ještě lepší, opravdu jsem se zasmál. Jediný co mně už přišlo přeplácané byla ta hromada aut, co ji někdo ovládali na dálku, tím to zkazilo dojem výborného filmu, takže hodnotím lehce chvalitebně, ale opravdu jsem se bavil, ale mohlo by se to zase vrátit ke staré dobré klasice - tuningu. BTW Paul Walker tomu chybí, ale takový už je život. Naštěstí máme jiné dobré herce, viz. Statham. 80%.

Velká čínská zeď (2016)

Historické filmy mám rád, začátek mě velice zaujal, bohužel poté to na mě bylo už moc sci-fi. Příběh byl dobrý a gradoval. Sice trošku jednoduchý, ale Damon to zachraňoval. Zlatý průměr. 60%

John Wick 2 (2017)

Skvělý akční film, spousta krve a skvělých střeleckých scén. Sice mně to přijde jak z jiné planety, ale to vůbec nevadí. Užil jsem si to, bavilo mě to a příběh otevřen pro další díl. Reeves válí. 80%

Časové pásmo bylo změněno