Trixinka

okres Brno

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 24.8.2019  12:26

Dlouhé, nudné, utahané a celkově mě to nebavilo. Očekávání bylo mnoho větší.

• 6.8.2019  07:03

Romanťárna s "šokujícím" odhalením na konec. Nejvíc se mi líbila část, kdy se hlavní dvojice přesunula na Hawai, scény v moři byly fajn. Jen mi trochu hlava nebrala, proč mohla k hlavní hrdince jen ošetřovatelka a její dcera a nikdo jiný. To jako ony dvě nemohly mít třebas rýmu, chřipku či tak?? Nechápu. Jinak celkově spíš průměrný romantický film, který zkouknete jednou, chvilku pamatujete a za nějakou dobu už nevíte o čem vlastně byl.

• 4.8.2019  07:57

Já vám nějak nevím - na film jsem se docela těšila, ale bohužel přišlo mi to strašně nadlouhaný, ukecaný, tím pádem i někdy nudný. Herecky fajn, příběh vyprávěný z několika pohledů taky dobrý, ale jako celek žádná dlouhá sláva.

• 28.7.2019  16:41

Chtěla bych dát lepší hodnocení, ale tak nějak mi to nejde. Nebylo to úplně špatné, ale celkově nudné a už to tu všechno bylo. Vizuální stránka povedená, postavičky milé, příběh vcelku jednoduchý.... znovu už si tento animák s největší pravděpodobností nedám. Škoda.

• 22.7.2019  13:12
    LOVEní (2019)

Romantická představa projížďky na kole a pak následná realita se mi moc líbila, v obráceném mírnějším duchu (já cyklista, partner necyklista) jsem ji zažila :). Celkově pohodová komedie o hledání toho správného chlapa všude možně, jen ne doma. Se zavřeným okem dávám 3*, ve velmi kritické náladě by to byly 2*.

• 22.7.2019  13:08

V novodobém českém filmu může dostat Českého lva opravdu všechno.

• 16.7.2019  08:07

Dost vážná komedie.

• 14.7.2019  17:35
    Mercy (2018)

Neznaje reálné předlohy, už od začátku bylo jasné, že tento podnik nemůže dopadnout dobře. Nebýt mého oblíbeného Colina, asi bych film ani nedokoukala. Celkem zajímavý námět, a nakonec docela nuda. 3* pouze za hlavního představitele.

• 3.6.2019  07:08
    Narušitel (2019)

Byla vidět snaha, ale těch chyb tam bylo hodně. Za Dvořáka a Zindulku 2*, ale víc ani náhodou.

• 24.5.2019  07:39
    Survivor: Edge of Extinction (TV pořad) (2019)

SPOILERY..........Po prvním dílu mi bylo jasné, kam tato řada dospěje - vyhraje někdo, kdo projde Ostrovem vymření. A hle světe div se, ono ano. Bylo vcelku evidentní, že parta, která byla nějaký ten čas na tomto ostrově uzavřela jakousi dohodu a v případě, že bude někdo z nich ve finále, tak mu dají hlasy - např. taková Reem - letěla jako první, nikoho ze soutěžících z jiných kmenů vůbec neznala (Gavin, Julie), tak jak by pro ně mohla hlasovat že :) Těch failů bylo bohužel v této sérii zase hodně - pel mel imunit, výhod; mega porota (jen 2 účastníci mimo), vítěz se do hry jako takové zapojil minimálně, ale na konci klobouk dolů, takticky to zvládl - vzdát se imunity a vyzvat nej soupeře k rozdělávání ohně (další zavedená novinka, která mi k srdci nepřirostla), to se jen tak nevidí. Mimo Chrise stojí za zmínku snad ještě Rick, který i když byl řadu hlasování úplně mimo, byl pasován na favorita. Ostatní účastníci vypadali jako najatý kompars, aby se tam něco dělo - např. bývalý voják, kterého v soutěžích předčila malá dívka s Tourettem. Docela by mě zajímalo, co vede určité soutěžící k neustálým návratům do hry, když musí zákonitě vědět, že poletí jako první a budou z nich terče - Joe, Aubry, Kelley a David - hrajou furt stejně blbě, ale pořád tam lezou :D No jsem zvědavá na 39. řadu - Sandra a Rob (ach jo, jak já ho nemusím) jako rádci či co - tipuju, že to zase bude řada plná výhod, imunit a dalších zlepšováků, které se právě budou dostávat či vyhrávat u těchto dvou. Pevně doufám, že se příště povede nějaký zajímavý cast - poslední dobou jsou to samé dojáky - rychlá svatba kvůli hře, různé rodinné tragédie (snad v každé řadě rakovina), gay páreček musí být, no a nesmí chybět nějaký ten silný taťka od rodiny že :) Normální lidi v USA došli či co :D Celkově končí tato řada dost pod průměrem, a jsem zvědavá, jak se bude dál tento pořad vyvíjet. Oblíbenci - Rick (aspoň pobavil - falešné imunity + jeho vysílání), Chris, David ; Neoblíbení - všichni ostatní

• 16.5.2019  10:27
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Solidně rozjetá kriminálka se zpackaným závěrem.

• 6.5.2019  12:09

Původní Mary Poppins se tento film nevyrovná. To je vcelku jasné. Příběh trošinku jiný než originál, písničky pěkné chytlavé, obsazení ucházející - potěšily mě role J. Walters (scéna s právníky a koštětem), C Firtha (konečně je taky trochu za padoucha) a mini rolička D. van Dyka (ten pocit, když pán v tomto věku tančí líp než vy :) )…. Celkově se mi film líbil, a když nebudu zarytě porovnávat s původní verzí, musím dát zasloužené 4.

• 3.5.2019  06:21

Tato pohádka se nepovedla, to je asi každému jasné. 1* oceňuji vcelku zajímavý příběh, prostředí a neokoukané hlavní hrdiny.

• 2.5.2019  06:49

Proč? Já se ptám proč...tento film vůbec vznikl? Nic nového neuvidíte, taková rádoby kopie filmu Auta s trochu pozměněným dějem.

• 25.4.2019  07:08

Skutečnou událost si tak nějak vybavuji, četla jsem o ní, takže ten konec pro mne nebyl zase takovým překvápkem. Natočen je tento příběh pěkně, ale nějak postrádám smysl pustit si jej znovu.

• 25.4.2019  06:43

Komedie, slibná na začátku, nudná ke konci. Velká škoda, francouzské komedie mám ráda, ale tuto už si znovu nepustím. Chtělo to býti více odvážným a rozehrát více vtipných situací - prostor k tomu byl - škola, děti, změna prostředí město x venkov.....

• 23.4.2019  06:48

Některé věci ve filmech by měly být trestné - v tomto případě hanobení legendy o králi Artušovi. V tomto "díle" nefunguje snad nic - nesympatičtí hlavní hrdinové, děj se zbytečně moc vleče, dialogy prázdné a o ničem...Jedno pozitivum jsem ale objevila - scéna, kdy stromy očarované Merlinem vyučují zacházení s mečem - za tu 1*.

• 7.4.2019  18:13
    Čertí brko (2018)

Já vám nějak nevím, podle mého by se politika do pohádek tahat neměla. Vetchý jako Lucifer dobrý, jinak mě trochu vadilo vykreslení čertů - to jako fakt bez té výstroje neumějí čarovat? A nechali by se oběsit? Celkově takový pohádkový průměr, bohužel máme i horší pohádky.

• 7.4.2019  18:09
    Strážmistr Topinka (TV seriál) (2019)

Pohodový seriál, který neurazí, ale ani příliš nenadchne. Nejvíc se mi líbil paradoxně poslední díl, aspoň nějaká akce na závěr :) Jen škoda, že se v seriálu více neobjevovaly postavy ze seriálu Doktor Martin.

• 7.4.2019  18:07
    Backstage (2018)

Ani vlastně nevím, za co tu 1* dávám. Snad za pro mě reálnou ukázku zákulisí talentových soutěží. Jinak film o ničem - vše už tu v nějaké té podobě bylo, korunu tomu nasadilo úděsné předabování, které se ani občas netrefovalo do reálu.

• 26.3.2019  12:27

Na Cage docela slušné dílo v poslední době. Ale celkově zpackaný film - některé scény neměly moc význam či logiku - výročí staršího páru (zastřelený pán z banky) - čekala jsem v závěru, že se třeba hlavní hrdina za manželkou zastaví či tak něco, proč tam teda jeho žena vůbec byla a s ní celá ta scéna?; šikanovaný kluk ze školy - opět jsem čekala nějaký dovětek - třebas že se klukům postaví, dá jim co proto, když byl tak odvážnej :); Cageův hlavní hrdina - v závěru si myslí, že je jeho kolega mrtvý a jeho dcera ho v tom jako při setkání nechá?; lupiči - celej film se z nich dělají speciální zločinci, jak jsou chytří a tak (ta agentka se z nich může zbláznit) a nakonec vyběhnou z banky po jednom na osvětlený prostranství??? a rukojmí nechají odejít s pidi výbušninou??? Ale no tak.... ten závěr byl hodně uspěchaný, nedotažený.

• 25.3.2019  12:21

Taková jakási ne moc fungující míchanice všech možných filmových žánrů.

• 25.3.2019  12:13

Jsem divadelní barbar, baletní předlohu k tomuto filmu neznám. Takže nebudu hodnotit zda se film držel této předlohy či ne. Mě osobně se tato "pohádka" (můžu-li to takto nazvat) nelíbila. Bylo to na mě příliš přeplácané, barevné a teatrální. Zpočátku jsem měla i problém některé herce pod tunou makeupu rozeznat. Za fajnovou roztomilou myšku, a za Keiru dám 2*.

• 25.3.2019  12:08

Hodně slabé 3* se zavřením obou očí. Strašně předvídatelný film, s minimem nového a neokoukaného. Sympatický hlavní hrdina to bohužel sám nevytrhne.

• 25.3.2019  12:04
    Favoritka (2018)

Po nadějném začátku přišel ospalý a nudný film. Jedině co asi stojí za zmínku jsou herecké výkony hlavních protagonistek, a snad ještě realistické vykreslení oné doby.

• 16.3.2019  18:54
    Grinch (2018)

Pěkné, ale nic nového se oproti hrané verzi nekoná.

• 16.3.2019  18:32

Ale jo, zasmála jsem se. Parodie dobrá, oceňuji sekvenci ala Bídníci a Johna C. Reillyho.

• 12.3.2019  07:24

Film je unavený stejně jako jeho hlavní hrdinové. Celou dobu sledování jsem čekala nějaký zvrat, a ono nic.

• 4.3.2019  12:17

Příjemný animák, který neurazí ale ani nijak zvlášť nenadchne. Animace pěkná, dějově lehce předvídatelné - kdo je onen hlavní padouch poznáte skoro hned.

• 4.3.2019  12:12

Pokud by měl větší prostor gynekolog v podání Christiana Claviera, mohla to být vcelku fajn komedie. Bohužel, není tomu tak. Pár vtipných momentů se najde, ale na čistokrevnou komedii je jich hodně málo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11