Trixinka

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 29.3.2021  12:41
    Letní kemp (2021)

Nic nového pod sluncem. Několikrát již omletý příběh o průšviháři a slušné slečince s lehce předvídatelným koncem. Některé písničky se mi líbily, takže tomuto dílu dám max 2*.

• 11.3.2021  07:34

Nápad na zvířecího Batmana a Supermana byl dobrý, bohužel provedení bylo horší. Spíše podprůměrný animák s minimem vtipů, nějakou logiku v něm taky nehledejte. Na jedno zvědavé podívání to stačí, pozitivem je, že je to krátké :)

• 11.3.2021  07:28
    Hlava Medúzy (TV seriál) (2021)

Průměrná kriminálka s dobrým obsazením. Bohužel to někdy ani Jirka Dvořák nezachránil, ovšem jindy mnou nenáviděná Čvančarka mi zde kupodivu až tak nevadila. Kvalita jednotlivých dílů kolísá, úplně zbytečný byl vedlejší příběh bratra Karin - kdyby se tento motiv nacpal do jedné z epizod, bylo by to lepší. Možná to chtělo i víc dílů, potenciál tam byl. Celkově se jedná o kriminálku, na kterou se podíváte, ale za pár dnů zapomenete o čem vlastně byla. Nic významného vám v hlavě neutkví. Takže 3* jsou až až, jen za mého oblíbence Dvořáka.

• 12.2.2021  16:32

Nuda, šeď a zase nuda. Pozitivem bylo, že to rychle uteklo.

• 4.1.2021  07:59

Nudné, dlouhé, zoufalé. Celkově odpad, 1* za chvilkové zasmání u scén s Langmajerem.

• 13.12.2020  15:24

Je mi tak nějak už jasné, že Willis se odebral do důchodu a hraje už pouze ve filmech, které natočí za minimální dobu a inkasuje za ně balík. Bohužel tato díla už se ani nedají nazvat filmy, to by byla urážka. U tohoto počinu to celé tak nějak fungovalo do poloviny, kdy to mělo i smysl a i nějakou logiku. Poté se všechno vymklo kontrole a postavy se začnou chovat jako blázni. Polda, ač v důchodu, není schopen odzbrojit na několikátý pokus jednoho útočníka? Pak ho pozve na vyjížďku po lese a zase nic z toho? A ten konec? Jsem čekala nějaký doják v podobě smrti postavy Willise, a zase nic. Dávám 1* a ani nevím za co.

• 10.12.2020  13:59
    Magie vzhůru nohama (TV film) (2020)

Na film jsem se dívala po celodenním pečení cukroví :) Vypnula jsem, koukala a dostala jsem co jsem chtěla - nenáročný film, u kterého nemusíte vůbec přemýšlet :D

• 25.10.2020  17:35

Klasický příběh, který neurazí ale ani nenadchne.Ten kluk byl ovšem k nesnesení - dlouho jsem neviděla tak protivného hrdinu, jako byl tento. Na zabití byl už ke konci filmu.

• 28.9.2020  14:50
    Survivor: Winners at War (TV pořad) (2020)

SPOILERY.......... Strašně moc bych chtěla napsat, že to byla nejlepší řada. Bohužel nebyla. Co se výběru vítězů týče, chyběl mi tam Mike Holloway, John Cochran, Tom Westman, Chris Daugherty, Tina Wesson a hlavně Richard Hatch :) Ale i tak jsme měli slušný základ pro fakt best řadu. U některých mám pochybnosti, zda tam vůbec chtěli být, a zda jim produkce nezaplatila, aby se zúčastnili a byli tahákem pořadu. Zklamali mě především tito hráči - Sandra (má velká oblíbenkyně a královna) se nechá vyřadit takovou začátečnickou chybou jako vzdát se imunity, zúčastní se pouze jedné soutěže a furt sedí na lavičce, no ale oceňuji ten její závěrečný odchod do dějin Survivora; Amber a Parvati - tyto dvě dámy mě přišly znuděné, bez výraznějších herních momentů a zájmu; Rob - dost vyvyšovaný hráč, který dle mého vůbec neumí hrát a ve své vítězné řadě měl velké štěstí na mouly okolo (na Phillipa nezapomenu nikdy). Naopak někteří mě mile překvapili - Tony - měla jsem ho vždycky za machýrka a blbce (no prostě policajta) a hle byl docela v poho; Ben - v jeho řadě jsem mu fandila, pak ho nenáviděla ale po akci se Sarah je u mě opět v oblibě. K ostatním pár poznámek (ti co nejmenuji byli spíše dobrým komparsem :) ) - Natalie - sice skvělá na EoE, ale v soutěži (natož ve finále) už dle mého názoru neměla co dělat (přišla do rozjetého vlaku a bylo vidět, že je na rozdíl od svých soupeřů emočně nevycuclá); Adam - furt stejný blbec, Jeremy - pořád ho mám ráda :), Ethan a Yul - aspoň dojali svými příběhy.K průběhu hry - bohužel, jak jsem očekávala, došlo k znehodnocení hry výhodami, imunitami, žetony a dalšími blbostmi, které kazili všem hru - protože proč je nevyužít, když už je máme že :) Ale ve většině případů byly využity úplně blbě. Jak se hodně rychle ukázalo old school neměli šanci se v tomto bordelu vyznat a byli vyřazeni prakticky ihned. Žetony by možná i měly šanci na úspěch, být lépe promyšlené a trochu více se jim někdo věnoval - čekala jsem obnovení starých super aukcí, kdy se mohlo kupovat jídlo, dopisy z domova, výhody atd. Kmenové rady - větší zmatek a bordel už asi nelze zažít, a musím objektivně přiznat, že mě to nebaví. Ve starších řadách byla kmenová rada jakoby posvátná, kde se všichni tak nějak chovali slušně a s úctou. a teď tam pobíhají, šeptají, překřikují se, často vůbec nevnímají, že se jich někdo na něco ptá a že by měli odpovídat. Děs, který snad baví už jen přísedícího Jeffa :) K EoE - v této řadě dejme tomu i měl smysl, některé hráče bylo fajn znovu sledovat. Škoda jen, že EoE nedostal více prostoru, epizody mohly mít klidně i 60 minut. Ovšem návrat do hry z něj měl přijít pouze při sloučení, když se vrátil Tyson. Poté měli všichni putovat domů, případně do poroty. Když už jsem u poroty - proč je pořád tak velká? Vždyť všichni kromě Sandry v ní byli? Kde jsou ty časy, kdy v porotě sedělo 7 lidí a závěrečná rada měla nějakou úroveň a větší smysl... takto se tam zase všichni překřikují, někdo se ani nedostane ke slovu. Ještě ovšem musím zmínit 2 věci - první věc - ono prozření ohledně žen - nevadí mi to, ale v poslední době je toho až moc. A druhá věc - soutěže - u soutěží kmenů pořád překážková dráha + skládačka, u soutěží individuálních furt něco na výdrž. Ano je to asi poutavé, ale mě už to nějak nudí. To ke hře jako takové. Vítěz Tony si rozhodně výhru zasloužil, byl opravdu nejlepší. I když jsem ji přála jiným hráčům (hlavně Jeremymu). Závěrečné finále (a Reunion) bylo ovlivněno virovou situací ve světě, takže jsme mohli sledovat vyhlášení vítěze z Jeffovy garáže a ne ze studia za účasti všech soutěžících. To mě docela mrzí, mohla to být parádní tečka za další dobrou (ne nemůžu napsat nejlepší) řadou v dějinách Survivora.

• 19.9.2020  21:27
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

4* za díly s Charliem a malým Jakem. Jak Jake vyrostl a Charlieho nahradil Walden stojí to za velkou nulu, nebo-li ve zdejším hodnocení za odpad.

• 11.9.2020  08:00
    Bez bázně (2020)

Není mi nějak jasné, proč některé animáky vůbec vznikají. Vždyť je to pořád o tom stejném a na jedno brdo. Hlavní hrdina je posedlý hrou, která se stane skutečností - nejprve neví co a jak, udělá pár blbin, všechno se zkazí, ale pak vše napraví a všechny zachrání. Jaký to div :) Ale jako jo, pro děcka asi fajn, ale starší ročníky tenhle filmový počin bavit moc nebude.

• 11.9.2020  07:13

Mel Gibson je sympaťák, na kterého se mi vždycky dobře koukalo :) Také proto jsem zkoukla po letech tento film, na který jsem náhodou narazila v TV. Bohužel, dobrý dojem úplně zabíjela neustále ječící Goldie Hawn (opravdu ale opravdu jí nemusím). Její postava se za celý film nezmění, což jsem úplně nečekala - přeci jenom na konci jsem čekala méně ječení a více pochlapení :) Za Mela 2*, ale tomuto filmu se příště vyhnu.

• 11.9.2020  07:06

Kam se poděly klasické české komedie, které naší tvůrci kdysi uměli? Kam? Je mi líto lidí, kteří na tohle "dílo" šli do kina a dali peníze za lístky. České komedie se už nějaký ten čas ubírají spíše cestou sexistických vulgarismů a vtipů, místo cestou milého příjemného českého humoru. A že je v historii české komedie z čeho vybírat. Tento film má vcelku netradiční zápletku (převzatou z francouzské komedie Garde alternée) i celkově dobré obsazení. Tedy dobrý základní materiál a herecký potenciál. Co se ale hrubě nepovedlo je celkové ztvárnění. Nevěrný manžel Jiří je vykreslen jako ten chudák, kterému ubližují ženy. Naopak ženy, které podvádí, jsou ty zlé mrchy. Fajn může být, kdyby to bylo alespoň vtipné. Nebylo. Nejvtipnější mi přišla pouze scéna v tramvaji a Zuzanino diktování vášnivé smsky, a závěrečná scéna Jiřího na vozítku pro invalidy. Jinak nuda, šeď, kterou nevytrhla ani matka Zuzany v podání paní Janžurové. U této postavy byl opět velký potenciál, ale bohužel nakonec úplně zabitý. Dalším mínusem filmu jsou děti Zuzany a Jiřího. Beru, že dcera byla v pubertě a mohla tak držkovat na všechno a všechny, ale proč aspoň ten malý kluk nebyl v pohodě? Řekne babičce, že vypadá hnusně; poté tátovi, že bude strkat pindíka do pipinky té paní....Proč, nechápu jaký to mělo dějově smysl, a proč nemohl mít aspoň nějaké dětské milé hlášky? Achjo. Od postavy Jiřího jsem čekala, že bude větší alfa samec, a ne moula, který sebou nechá takto orat. Zuzana a Lenka byly vylíčeny celkem fajn, ale chtělo to ještě více akce v jejich podání. Takže co napsat závěrem.... Pokud se hoooooodně nudíte, a jste třeba nemocní nebo nevíte co s časem, podívejte se na tenhle film, ale věřte, že se příliš nepobavíte a ztratíte cca 2 hodiny svého života.

• 16.8.2020  17:24

Nebýt Rena, hodím tomu odpad. Pouze on se snaží z mizerného scénáře vytvořit nějakou myšlenku, akci, něco. Jinak celý film čekáte na nějaké to rozuzlení, pointu, vysvětlení....ale kde nic tu nic. Za Rena 2*, už nikdy více vidět tento počin nechci.

• 27.7.2020  17:14
    DJ Popelka (2019)

Chudák Popelka, čeho všeho se ještě tato pohádka nedožije. Ale na vypnutí a kompletní restart mozku je to fajn :)

• 27.7.2020  17:13

Ono to mohlo být i dobré, nebýt absolutně nesympatického hlavního dua. Bohužel ani dějově to nebyla žádná sláva, pár solidních hlášek - Jenom doprava, doleva, doprava, další doprava, budete přímo tam.... - to rozhodně nevytrhlo.

• 27.7.2020  17:07

100x omletý příběh - hlavní postava tak trochu pako, chce být někým jiným - slavným, shlídne se v místních hrdinech, udělá nějaké ty blbosti, pak zázračně prohlédne a všechny zachrání. Jupííí. No moc mě to nenadchlo, bohužel ani drobotinu, která na to koukala taky, takže 2* za pěknou animaci asi :D

• 13.7.2020  07:41

Měla jsem náladu na tento druh filmu, i když už dávno nejsem náctiletá cílovka :) To co jsem od filmu očekávala, jsem i dostala - pohodovou komedii s celkem známým schématem příběhu. Bylo to hodně podobné některým dílům od Disney Channel, ale co už, ono se všechno časem kopíruje :)

• 13.7.2020  07:37

To jako fakt? Za tohle někdo platil v kině, potažmo na natočení tohohle někdo sehnal prachy? Nestačím se divit. Tady nejde říct - to je tak blbé, až je to dobré. Tohle je jen blbé. Zasmála jsem se asi dvakrát, spíš jen nad trapností daných situací. No a onen šokující zvrat na konec? Ale no tak... Herecky zvládnuto v pohodě, ale jinak děs běs. Ani nevím za co tu 1* dávám, no asi za herce, které mám docela ráda (Holubová, Táborský, Polívková....).

• 7.7.2020  06:55

Zkrátit o cca půl hodiny, vynechat některé trapné scény (to chování Helen k Charlesovi po zranění bylo trochu přehnané), trochu jiný konec (Charles měl umřít, Helen mohla zdědit dům a prachy - zároveň by mohla v hezké scéně vykopnout zlatokopku), a bylo by to na více hvězd a vcelku fajn romantická komedie. Bohužel, je to tak jak to je, více než 2* dát nemohu a ani nechci.

• 21.6.2020  08:56
    Emma. (2020)

Nesympatickým panem Knightleym to začalo a krví z nosu to končilo. Obsazení jinak obstojné, musím vyzdvihnout parádně ztvárněného pana Woodhouse a celkem přesnou p. Eltonovou. Mám ovšem výhrady k mluvě ve filmu, přeci jenom v knihách J. Austen se mluví více květnatě a ne takto napřímo. Všechno bych nějak i zkousla, ale ta krev z nosu při nejvíc romantické scéně filmu, to bylo proboha co??? Jako celek dobré, ale bohužel, zpracování z roku 1996 se mi líbilo mnohem více.

• 19.6.2020  07:14

Jediné, co se tomuto dílu dá pochválit, je animace. Ta se vcelku povedla. Jinak příběh nic moc originalita, na to kdo je onen Rogerův tajemný páníček jsem došla hned, takže překvápko se nekonalo :) To, že se z rozmazlených mazlíků stane docela v poho banda vás taky hned napadne, takže žádný převratný zvrat. Ono, když animák určený dětem nebaví ani ty děti, tak je něco špatně, že.

• 19.6.2020  07:11
    Frčíme (2020)

Fajn animák, který se nesnaží být za každou cenu vtipný, a nesrší nějakými rádoby hláškami po celou dobu. Zajímavý příběh, dokonce i hlubší myšlenku tam najdete :)

• 8.6.2020  07:18

Skoro každý akční herec si nějakou tu komickou roličku střihnul, bohužel zde se to hooodně nepovedlo. Upřímně, Stallone není zase tak dobrý herec, aby zvládl více žánrů. Ano, nějaké ty boxerské a akční filmy zmákne, ale komedie a role kde se více mluví než mlátí a střílí bohužel ne. Za vcelku originální nápad v době vzniku a postavu maminky dávám 2*, ale víckrát už toto dílo vidět nechci.

• 8.6.2020  07:09
    Tetovaný (1968)

Od filmu (komedie), v němž hrají legendy jako Louis de Funès a Jean Gabin, očekávám daleko více zábavy. I když pominu všechny nelogické situace (výplata peněz, získání tetování ze zad....), zůstává mi pořád jen komedie s minimem vtipných situací. Funés se dle mého držel zpátky, Gabin se mi jevil poněkud znuděně a otráveně - že by to bylo nesympatiemi mezi těma dvěma? Nevím. Na občasné shlédnutí snad dobré, ale film s Funésem si příště raději pustím jiný.

• 25.5.2020  20:47
    Cats (2019)

S muzikálem Cats jsem dosud neměla co do činění, až na pár zmínek v nějakých filmech či seriálech. Tak jsem ze zvědavosti koukla na toto nové zpracování onoho slavného muzikálu, které vzbudilo tolik rozporuplných reakcí. A musím říct - docela se mi to i líbilo, přes všechna negativní hodnocení co tu jsou. Já jdu vždycky proti proudu no :D Asi to bude tím, že jsem neviděla originál v divadle ani původní film, ale písničky byly fajn, oblíbená Judi Dench a sympaťák Robbie Fairchild k tomu jak bonus, co víc si přát :) Ale trochu vážně, nebylo to určitě to nej z top muzikálů, ale odpad taky ne. Trochu mi neseděl pohyb koček, chvílemi to na mě působilo, jako by se všem chtělo na malou..... :) Na deštivý večer, když se vám nic jiného nechce - chcete vypnout a nepřemýšlet - ideální počin.

• 18.5.2020  07:35
    K čertu! (amatérský film) (2018)

Nemám ráda, když pohádkové postavy mluví sprostě. Kdyby jednou, tak fajn, ale tady toho bylo až moc.

• 18.5.2020  07:16
    Čertův mlýn (studentský film) (2014)

Nezáživný vypravěč, dialogům nešlo rozumět, jen vizuální stránka byla dobrá.

• 17.5.2020  11:18

Komedie ani náhodou, drama až na konec. Mezitím se to zmítá od jednoho ke druhému a jako by nikdo nevěděl kde co jak. Viděla jsem kdysi upoutávku, ve které byla sestříhaná scéna, kdy přijde Natálie poprvé k Markovi domů, a Eva jí to příliš neulehčuje. Po této ukázce jsem se na film těšila, doufala jsem, že se film ponese v tomto komediálním duchu a Eliška Balzerová rozehraje nerudnou tchýni více. Bohužel, nestalo se tak a film je pro mě velké zklamání. Za Elišku Balzerovou a její postavu dám 2*, ale víc ani ň.

• 11.5.2020  07:13

Troška umí lepší pohádky, to je pravda. Bohužel v této pohádce mi doslova lezl na nervy vodník v podání Lukáše Pavláska. Tento pán není rozhodně herec (ani hlavních, ani malých rolí), ať se raději věnuje svým stand-up komickým číslům. Na ostatní herce si stěžovat nemůžu, výběr se povedl. Příběhově to není nic převratného, krásná krajina a písničky jsou již klasikou u Troškových pohádek. Pohádku si klidně pustím ještě jednou (třebas na vánoční svátky, to mě snad i ten Pavlásek nebude tak štvát :) ).

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13