John na konci zemře (2012)

Ku koncu zbytočne prekomplikované, čo by ani tak nevadilo, keby boli peniaze na efekty... ale inak hodnotím pozitívne veľmi uletené :)

Na návštěvě (2015)

Dlho ma niečim neprekvapil a povedzme si na rovinu aj nevystrašil horor ako tomu bolo u tohoto kúsku (horory v dnešnej dobe skutočne o ničom), preto dávam 70% :).. aj keď doteraz nechápem o čo tam vlastne tým starým išlo :D

Planeta pokladů (2002)

K tomuto filmu snáď ani nie je čo dodať keď tak iba: "žral som ho ako dieťa žerem ho dodnes". :) *2017 stále SUPEEEER!!!

Před půlnocí (2013)

Geniálna 3-lógia o živote (najmä o tom partnerskom) aký skutočne je s veľmi sympatickými hercami :).. i keď Celine to v tomto diele trochu preháňala.... napriek tomu dúfam, že budú ešte aj ďalšie pokračovania prakticky dokým len budú môcť :) P.S. : Obľúbený film braní ako celok :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Paula mi je ľúto a skutočne ma trocha prekvapili ako to dokázali ukončiť :)...ale ten film je naozaj zlý.. % hlavne pre Paula

Noční běžec (2015)

Chcel som dať 4 dokým z Liama nespravili zas nezničiteľného Terminátora, ktorého ako keby sa guľky v jeho tele ani netýkali...ale v podstate zábavné až do konca

Labyrint lží (2008)

Asi to nie je film pre mňa vôbec som sa nechytil.. možno tomu dám ešte niekedy šancu

Slídil (2014)

Manipulačné techniky zvládnuté na 1 rovnako ako herecký výkon 5/5 :)

Divoké historky (2014)

Geniálny film :).. takmer všetky príbehy :) a ta svadba ! hneď by som sa zúčastnil :) :D