Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Ako vyzerá to užasne na tú dobu (a fakt, že je to nízko rozpočtový film) najmä kamera a herecké výkony. No príbeh ma až tak moc nezaujal a celkový dojem tiež nemám na 100%, preto 4/5.

Maniak (2012)

Film natočený z pohľadu vraha/maniaka veľmi zaujal celkovým poňatím, ale niečo tomu ešte k dokonalosti chýbalo. (SPOILER) -> Trocha mi nesedel aj fakt: čo sakra robila tak dlho tá polícia, keďže náš maniak sa s nejakým zakrývaním stôp teda nezaťažoval.

Oculus (2013)

Tak to áno. Kvalitný psycho-horror, z ktorého mi zimomriavky nabiehali. Čo sa týka príbehu veľmi pútavý s pre mňa neočakávaným koncom. Pecka !

Shutter (2004)

Tak po tomto som myslím tak týždeň kludne nespával. Ako horror môžem len odporučiť. :)

Griffinovi (1999) (seriál)

Stupiditu tohto seriálu neprekoná asi nič a to je len dobre. Osvedčený liek na zlú náladu. 9/10 - niektoré časti sú slabšie.

Cesta do fantazie (2001)

Jeden neuveriteľný režisér, jeden neuveriteľný príbeh :).. u tohto pána nech siahnem na hocičo nemôžem pochybiť :) TOP 10

Ant-Man (2015)

Jedna "malá" dlhá nuda.

Spectre (2015)

Asi najlepší film s Bondom, ktorý som videl. Je možné, že to je najmä tou skvelou kamerou. Bavil som sa celý čas aj napriek dlhej metráži. :)