Svět podle Prota (2001)

K-PAX a jeho prevedenie Kevinom vybudované do detailu vo svojom žánri podľa mňa nemá súpera, ktorý by sa mu mohol rovnať. Za mňa najlepšie Mystery/Sci-Fi čo poznám. TOP 10

Temný rytíř (2008)

Heath Ledger a jeho prevedenie Jokera je všetko čo mi stačí, aby tento film bol medzi TOP 10. R.I.P.

Velká ryba (2003)

Toto je presne ten film, ku ktorému nemám ani poriadne čo dodať. Keď na neho niekde natrafím vždy si ho rád pozriem. Ewan je proste úžasný. :) TOP 10

Pan Nikdo (2009)

Silné myšlienky, ktoré tento film ponúka sa mi vryli do pamäti a prakticky odštartovali moju chuť po filmoch podobného typu. TOP 10

Polojasno (2009)

Krásne, krásne, krásne!

Kontakt (1997)

Chcel som dať 5 je to super, ale niečo mi tomu chýbalo. A jasné, že nie sme sami škoda len, že naša generácia sa žiadneho kontaktu takmer isto nedožije...

Vražedná terapie (2001)

Tu asi neboli peniaze na efekty alebo čo.... Veľmi slabé, ale aspoň s myšlienkou :).. btw. horror a mystery v popise filmu nemá čo robiť

Zkouška (2009)

Prvých 45min na 5/5 ďalej to len filmu škodilo. Škoda no mohol to byť parádny krátkometrážny film alebo lepšie zvládnutý celovečerák rozuzlenie sa mi taktiež nepáčilo.