Bojovník (2019) (seriál)

Ke konci to trochu ztrácí dech a závěr je lehce buzerantský, ale jinak pěkný seriál, kde se pěkně naturalisticky dozvíme, jak pěkně přímočaře se vydělává žlutý krupon.

Hotel Mumbai (2018)

Krásná ukázka tolerantní ideologie.

Jerusalema (2008)

Překrásně jednoduché vysvětlení, proč nejrozvinutější země v Africe šla tak rychle do kopru, poté co se stal prezidentem Mr. Mandela.

Zbav nás od zlého (2009)

Film je v podstatě dokumentem o jednom z řady koncertů skupiny Ortel.

Shake Hands with the Devil (2007)

Krásně zdokumentovaná nátura domorodého obyvatelstva černého kontinentu. Někteří retardi zde zvrací svá moudra o vině Belgičanů a jiných bělochů. Rád bych, aby mi vysvětlili, proč si teda ti fešáci vydělávají krupon jestě půl století poté, co poslední zoufalý Belgičan tu bohem zapomenutou díru opustil. Děkuji.

Neznámý voják (2017)

Přes obavy se stopáže jsem se nenudil a moji radost kalilo jen vědomí, že už nezvrátím rozhodnutí hlavního štábu US Army z jara 1945 zatrhnout generálu G.S. Pattonovi jeho bezvadný plán hnát bolševiky až na Sibiř. Myslím, že tihle chlapci, kterým takhle hnusná tupá svoloč po více než půl tisíciletí různě otravovala život, by byli první, kteří by se připojili.

Plamen a Citron (2008)

Dobrý, zajímavé téma i bezva zpracování. Jenom mě zarazilo, kde Dánové nabrali to rusácký přesvědčení, že diváci jsou poloviční imbecilové, když jim předkládají k uvěření scénu, kde si jednoho zrzavýho a jednoho brejlatýho prasečkáře přijede vyzvednout půldruhé divize elektrikářů, který se z nich roztřesou strachy, když první 4 picne brejloun na schodech a pak si tam málem netroufnou jít.

Columbo - Vražda podle plánu (1972) (epizoda)

Jako obvykle se poručík nenechal ošálit další z řady slizoučkých homoklád, které mu osud neustále klade přes cestu života.