Příběh kmotra (2013)

Člověka až mrazí z toho, že tykové svině žijí mezi námi a beztrestně proplouvají životem v pohodlí a přepychu. A bohužel působí i ve vysoké politice. Nezbývá než doufat v pravdivost rčení, že "na každou svini se někde vaří voda".

Rebelka (2012)

Nejvíc mě dostal dabing - Luba Skořepová a Michal Pavlásek jsou best !!!!

John Wick (2014)

Pro mě pouze přiblblá střílečka s téměř nulovým dějem. Bylo mi líto akorát toho bígla, ostatní postavy mě byli ukradený.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Myslela jsem, že po Byl jednou jeden polda 3 nebo Kameňák 3 ( a více) už nic debilnějšího vidět nelze. Pan Troška mě tímto filmem vyvedl z omylu. Tomu říkám vyhozené peníze.

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Letos to byla ještě o něco větší nuda, než obvykle, Leo se konečně dočkal Oscara, pronesl populistickou řeč o životním prostředí, načež odletěl svým soukromým tryskáčem. Fakt vtipný......

Muž z oceli (2013)

Nebýt tam Russell Crowe, tak dám ještě o hvězdičku míň.

Ochránce (2012)

Asi to nebyl úmysl tvůrců, ale já se u toho fakt bavila a hodně jsem se nasmála - tak naivně provedené akční scény se prostě nedaly brát vážně a tak úděsně předvídatelný film jsem už dlouho neviděla.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Je to koukatelné, i když nic, z čeho by se divák posadil na zadek. Kdo je vrah mi došlo dřív než poldovi, což je u detektivky trochu mínus. Ale jinak to ujde.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Možná kdyby mi bylo 14..........

Tři životy (2007) (TV film)

Váhala jsem mezi dvěma a třemi hvězdami, ale za krásný hrad Švihov nakonec "zaokrouhluji" nahoru.