Mrakodrap (2018)

To bola strasne pribrzdena vec! Kto pise taketo dementne scenare!? Uz San Antonio bola pomyselna hranica becko/cecko-idneho filmu. Ale tymto stupidnym filmom ma dobru sancu sa zaradit medzi presne takychto hercov. Bola by to skoda, Dwayne! Citaj tie scenare, na toto nie si odkazany!

Mandy - Kult pomsty (2018)

Psychadelicka pribehova chujovina kde Cage ide svoj LSD revenge trip s maximalnym nasadenim. A to mu posledne roky ide pravdepodobne najlepsie. Zapletka samotna je len kozmetika na pomstichtivo prepnutom masakrovani este viacej prepnutych ludi. Pribeh, dialogy, kamera za 1 bod ale Cageov vykon spolu s hudbou za 4. Bohuzial overall hodnotenie filmu 2,5.

Pátrání (2018)

Na pocudovanie ma tento film od zaciatku dokonca drzal v napati a mozem povedat ze za mna urcite prijemme prekvapenie. Odporucam pozriet.

Venom (2018)

Prijemna vtipna popcornovina, ktora vie sprijemnit vecer!

Avengers: Infinity War (2018)

Vyborne som sa bavila od zaciatku do konca! Hned po 2 minutach filmu nastupil na scenu Thanos a zacala uzasna hazda. Bola aj smrt 2 mensie epickejsie a ostatne nutne ale kedze verim tomu ze toto nie je definitivny koniec tak tu naozajstnu pravu velkolepu smrt cakam v CW2 a to rovno dvoch najhlavnejsich postav ake existuju. A az vtedy naozaj umrie cela audience v kine. Tesim sa na tento moment. Thanos je vo svojej podstate celkom sympos dokonca aj so svojim presvedcenim o tom preco musi znicit pol univerza.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Priserne a utrpne, vobec sa nedalo vzit do hlavnej postavy, vyslovene liezla na nervy svojim mudrovanim a otravnym ksichtom akoby sa jej zasekol tampon. Takto sa postupne zasekol asi celej crew, pretoze na konci celej serie boli otravni vsetci. A to ako sa snazili o atraktivnejsie vyzobrazenie hlavnej postavyskrze vulkancov mi prislo vrcholne neuveritelne a sluzilo len na vysvetlenie "nadpriemerného" intelektu hlavnej postavy. Ucel flashbakov sluzil na obcerstvenie pripadne toaletu, clovek si mohol skocit do kuchyne pre oriesky a pohar vody, takze tematicke reklamy o nicom. Rovnako ako kulisy, ktore tiez nenadchli, ako z 90tych rokov. Chapem, low cost. Celkovo ale vytkynam malo akcie, malo dynamiky, siahodlhe dialogy cloveka drzali v napati iba z dovodu bliziaceho sa konca ktory bol vacsinou v nedohladne. Plytke vykony nechali vyzniet "dramaticke momenty" vrcholne komicky, a stotoznujem sa s hodnoteniami ze toto cele bolo vlastne komedia. Velmi slaba komedia.

Vikingové - Série 4 (2016) (série)

Vyborne vyborne vyborne! 1 a 2 seriu som pretrpela - 3 ma nakoniec chytila a po zhliadnuti tristvte 4tej serie tlieskam a som dojata, vyborny vyvoj postav rovnako herecke vykony, necakala som nic, prve diely ma praveze znechutili, posobilo to lacne a nekoordinovane ale s 3tou seriou nabrali herci, rezia a scenar jeden brutalny smer a ja davam standing ovation, Bravo! Takto sa robi poctiva filmarcina!