Bridgertonovi - Série 2 (2022) (série)

Priserne nudne a dlhe. Radsej sa mali striktne drzat knih, pretoze ma dost vytacalo, ze to neslo podla klucovych scen. Chemia medzi hlavnymi hercami nejaka asi aj bola, ale kvoli otrasnemu scenaru sa nemala sancu predrat na povrch. Sterilne, servilne a bez vasne a zjavneho utrpenia aj ked scen bolo habakuk. Prva seria iked plna trapnych sexualnych scen bola lepsia. Ostatne postavy fajn, Pen, Eloise, Benedict, ci Colin ktory je asi dalsi v poradi v ramci serie. Dufam ze herecka podla knihy zhodi 20 kilo. Hercovi ktory hra Colina nepomoze ani vreco na hlave. Tam by bolo treba spravit nove obsadenie. V tomto pripade knihy daleko predcia serial.

Black Widow (2021)

Perfektna oddychovka presne v duchu mega giga akcie a skvele hlaskujucich hercov. “Hobbs” aj Florence boli vybornym ozivenim a ja dufam ze v tomto duchu bude nejake pokracovanie. Scarlett uspesne ukoncila svoj marvelovsky zivot tymto vlastnym filmom a treba povedat ze oproti inym prepadakom v celku uspesne. Jasne ze by sa dalo polemizovat o pribehu a niektorych zvratoch a udalostiach ale ako celok to bolo velmi pozeratelne, zabavne a ako oddychovka v kine ci doma prekvapivo mimoriadne. Odporucam vsetkym fanusikom. Jediny minus. Myslela som ze na konci sa zjavi niekde Samuell l nigga jackson a onnic. :D

Farma (2011) (pořad)

Ako vravi Maslord je to taky Zimbargo na Farme 😂

Avengers: Endgame (2019)

SPOILER!!!! Film bol fajn, rozmyslala som medzi 3 - 4 hviezdy. Nakoniec 4 za epickost a finale. Avsak koniec bol sklamanie. Malo ludi umrelo. Smrt black widow sa spomina len okrajovo spolu s Vision.. jedine Tony Stark bol hrdinom co bolo ocakavane, ale... realne sa nikto nezamysla nad tym co bude po lusknuti a vrateni ludi spat. Tony mal cestovat v case a lusknut po lusknuti a podobne. Nemyslim si ze priviest ludi spat po 5 rokoch bolo spravne. Dlha doba. Takto ma zniceny zivot nie len polka ale cela. Kto za 5 rokov sa neutrapil zialom zacal novy zivot a co bude teraz? Odhliadnuc od celkovej problematiky cestovania v case.. je tam dost nelogicnosti. Ale bolo to nadupane akciou, spickovymi hercami - dostali na screen vsetkych - a efekty. Pocitovo 2 hodiny miesto 3. Preto 4 hviezdy namiesto 3.

Král psanec (2018)

Nuda. Bolo to zdlhave a nezazivne. Chybala tomu hlbka a viacej emocii. Za mna to bol premrhany potencial, lebo obsadenie a kulisy vyborne. Niektore bitky a surovost na urovni ale zbytok nehral, a preto iked nerada hodnotim iba za dve hviezdy.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Skoda, ze si to neudrzalo naboj prvych dielov. Koniec prvej serie a teda dalsie diely bohuzial velmi slabe a celkovo nelogicke. Chyba motivacia, nadvaznost, raz sa to tvari ako postapo potom zase bojom dvoch ulic. Proste nakaza sa kona akosi nekoordinovane a nedava zmysel. Navyse niektore postavy zacinaju liezt na nervy. Vlastne takmer vsetky. Uz sa ani nezamyslam kam sa “upracu” mrtvoly ludske ci upirske. Ci po kazdom briezdeni sa vyparia? Zmenia na popol aj s osatenim? V tej istej ulici kde je indicka restika v ktorej nikto netusi co sa deje? Ako paralelne svety lebo sceny a pribeh nedavaju ako celok zmysel. Skoda lebo to malo velky potencial.

How It Ends (2018)

Slabe 3 hviezdy resp. Lepsie dve hviezdy. Theo je slaby herec ale vie sa tak tvarit pritrubene -, vela toho nenahovori, cely cas vlastne akekolvek poznamky zo strany svokra trpi akoby neviem co spachal. Inu polohu u neho ani nepoznam. Svokor zase perli jedna radost a mlademu dava najavo ze je piece of shit. Opat iked je to road movie mi chyba kontakt s realitou. Zvedavost nad tym co sa deje, utekajuci ludia, aspon ciastocne info, proste daco.. preto aj tretia osoba, ktora ide v aute s nimi je zbytocna. Cele je to take tajomne akoby z normalneho pribehu nastrihali tiche sceny a tu a tam smahli dialog ktory bol uplne zvytocny ako ked prisli do zabavneho parku kde je okrem par scen viac menej dialog iba o tom ze treba vziat supplies.. akoby sa tu len daco tusilo a naznacovalo a nikto nad tym nedviha obocie. Proste hluche a slepe. Nikto nezastavi a nepyta sa utecencov/svedkov co sa stalo v zhorenom meste, ktore lezi pred nimi. Aj vy by ste sli len tak dalej a neriesili co sa v tej oblasti deje? Tu sa fokusuje na rabujucich ludi ale nikto nevie preco. Toto ma sralo. Miestami infantilne nelogicke, iked atmosferu reziser vedel vytvorit kamerou a hudbou ale co z toho ked su tam tie ostatne gaps..

Who Is America? (2018) (seriál)

Grc.. absurdne! Sa to nedalo dopozerat!!!

Solo: Star Wars Story (2018)

Dobre ale nie dokonale, herci super! Chcelo byt asi lepsi pribeh, zaciatok super ale pokracovanie a zaver slabsie.