Viník (2021)

Velka ztráta času.... Nudné, celé o jedné postavě, ohrane dějství, bez jakékoliv hloubky, a klasika.....takhle by se to v reálu nikdy nestalo. Tenhle film za váš čas nestojí. Jděte raději na pivo

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Perfektní seriál, skvělý dej.. Parádní herecké výkony. Klobouček

Tenet (2020)

2* jen kvuli velmi dobremu zpracování, ale obsahove mne to prislo velmi prazdne. Vlastně dlouho sledujete film bez chapani dejovych souvislostí a stejne na spoustu věcí ani nedostanete odpověď. Trošku zklamání. Presne typ filmu, ktery uz nikdy znova nepotřebuji vidět.

Díra (2019)

Myslenka skvela ale nema to konec. Ve vysledku by me vazne zajimalo jak by takový experiment dopadl.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad) odpad!

Totální úlet, přešlap. Prej skryta kamera...a ty nahravky z ruky se tam dostaly jako jak???? Neuveritelna zumpa a to jsem Ano sefe mel rad. Hrozny n@va styl. A navic uz jsme se dostali do faze ze ve 20.30 mluvime tak brutalne sproste v televizi??????

Vlastníci (2019)

Formát by mi spíše seděl do divadla než na film.

Hlavní zprávy (1997) (pořad) odpad!

3.cenu (1.Barrandov, 2. Nova) v nejhorších zprávách vyhrava Prima. Ta uroven reportérů je neuvěřitelná (dress code zadny, mluvit to neumi vubec) a moderatory uz ani komentovat nema smysl kdyz tam sedi napr. Sebrle. Neuveritelne jaka televizní zumpa se tady vyrabi.

Zrodila se hvězda (2018)

Nuda, nuda, nuda. Obávám se že jen fanoušci Gaga tady udělali tu show s hvězdami a tak vysokým hodnocením :) Je to rozvláčné, umučené, ožralé.....