Twisted Metal - VYR4ZIM3 (2023) (epizoda)

Rozjezd parádní, jen doufám, že takto necivilizovaně, jak Spojené státy debilů jednou nedopadneme.

Táta v nesnázích - Čestný tátovský (2023) (epizoda)

Není to tak skvělé, jak jsem dle revenzí čkala, ale na česk seriálové poměry dost dobré. Zvláště Pechlát je fakt super a zcela mu rozumím.  jsem zvědavá, kam se to bude ubírat, za mne zatím 65%.

Meg 2: Příkop (2023)

Bože já smála tak, až mi málem praskla cévka. Zajímalo by mne, kolik museli Stathamovi Číňani zaplatit, aby se propůjčil k splavnému taškaření v takové totálně na hlavu postavené krávovině. Zatím co jednička byla vtipná, nabitá hláškami a sice nereálnou, ale dobře udělanou akcí a relativně smysluplnou zápletkou. Tak ve dvojce je humoru pomálu, scénář jde blbosti až na dřeň, prehistorická zvířátka jsou pomícháná, jak ingredience do dortu pejska a kočičky a jednotlivé akční sekvence jsou sice velkopansky udělané, ale tak idiotské, že působí parodicky sami na sebe. Celé je to čínské až běda a do toho vcelku nezajímavý herci, co v podstatě nemají moc co hrát. Už z ukázek bylo jasné, že to bude děsná blbost, ale i tak to předčilo všechna má očekávání. Mým jediným přáním bylo, aby je tam všechny, včetně scénáristů, režiséra, kameramana a střihače, požrali roztomilý megalodoni, nebo aby je alespoň pleskla ta chobotnice přes rypák. O těch obojživelných potvůrkách se raději ani nezmiňuji.  Za mne dvě hvězďule ani nevím za co, asi za to, že jsem se fakt nasmála.

Interview with the Vampire - In Throes of Increasing Wonder (2022) (epizoda)

Táhlo se to, jak nedělní kázání od Duky. Navíc to, že z Lestata je homosexuál dle všech zažitých klišé a Luis je černoch, to se zase někdo z tvůrců posr. Už jim chybí do party jen nebinární parťátko a budou jak tři  dementi.  Američani fakt zmrší úplně všechno.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Je to strašná blbost, natolik sebeparodizující, až je to přehnané. Ale párkrát jsem se zasmála. Cesar v pohodě. Za pár vtipných momentů dávám dvě galské hvězďule.

Zoo (2022) (seriál) odpad!

První dva díly jsem si říkala, že si to tu jednu a půl hvězdy zaslouží, ale pak to šlo jedním velkým krokem do kopru. Vzdala jsem to po desátém díle ( vydržím fakt hodně) a posílám to k šípku. Herci ušly, ale ten scénář a dialogy, to je peklo.

Slunečná (2020) (seriál)

První řada se dala shlédnout ( neviděla jsem komplet všechny díly, ale cca 23) a to se dalo. Jedna a půl hvězdy. Druhou řadu asi dva první a to už bylo na hraně s odpadem. Takže za mne jako celek 15% max.