Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Fakt to bylo blbučké a navíc zcela zbytečné. On zaklínač, je také pěkná kravina, ale toto je ještě vyšší level ptákovinovitosti.  Proč se k tomu propůjčila Michelle Yeoh, to by mne fakt zajímalo. Za mne 20% ani nevím za co.

Baletka (2023)

No, John Wick to zrovna není, ale na stranu druhou, jistá podobnost by tam byla. Vlastně nemám problém s 55 kg mstitelkou, ale spíše se záporáky, kteří byli umělohmotní, kožení neherci. Také chybělo napětí a draw, který jsem postrádala zvláště u akčních sekvencí. Bylo to prostě moc korejské, ale jako celek určitě lepší, než většina toho, co jsem z této země viděla. za mne 55%.

Město bohů (2002)

Rio de Janeiro ve své pravé podobě. Snímek vyvolává drsnou pachuť na jazyku a vroucí modlitbu na rtech: "Bože, ať se ten ksindl (jakéhkoliv původu) nikdy neusadí tady u nás". Film je skvěle udělaný. Kamera, střih, prostě vše.

Naprostý zabiják (2023)

Docela vtipný snímek, který s hororem nemá moc společného, za to je zábavný. Hlavní hrdinka sympatická, mělo to hlavu a patu a i vtipný závěr. Nebylo to nijak chytré, ale jako jednohubka  na sychravé odpoledne v pohodě. Za mne 65%.

Zdravá vdova 29/169 (1972) (TV film)

Vtipné, bez internetu byli exoti dříve naživ a jeden se nemusel blamovat dlouho. Cupák má tak sexy hlas, že bych ho mohla poslouchat celý den.

Princezny na trvalou (1983) (TV film)

Milé a půvabné. Ne extra vtipné, hudebně na hranici průměru, ale za mne nostalgické až běda. Vidět pohromadě herečky jako Ilonu Svobodovou, Veroniku Gajerovou, Martinu Hudečkovou, Moniku Effenbergerovou a nejslavnější z nich Majdu, jako mladá děvčata. Všechny jsou jen o trošku starší než já a jako dítě jsem je milovala hlavně v pohádkách.

Idiotka (1977) (TV film)

Konverzační minimalistické drama, v němž předvedli herci skvělé herecké výkony.

Vražda ing. Čerta (1970)

Skvělý herecký koncert ve výtvarně velmi zdařilém hávu. Za mne plný počet.