Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 290)

plakát

Dívka v pavoučí síti (2018)

NEMOHU se zbavit dojmu , že hlavní hrdinka byla zjevem velmi podobná - Dívce , která kopla do vosího ...atd. NOOMI byla věrohodnější a neotřelá . Ovšem i tak , byla to dost akční podíváná . Zápletka celkem podle starého schématu , ukradení nějakého systému , pak hledání zloděje , do toho ko´dy , ale navíc chytrý klučík co dává mat v šachu na pátý , možná šestý tah. Do toho hodně mstivá sestra a zvídavý novinář . Jo a jěště k tomu si Lisbeth lepí ránu lepidlem , asi sekundovým . A pak jí to kolega musí poopravit sešívačkou . Hustééé . Celkem nečekaná scéna s injekcí , kterou vlepí klučík hlavnímu darebákovi ,no a jde se k závěru . Sumááárum , solid pokoukání za * * * a půl hvězdy .

Dokonalé repliky (2018)

NO NEVÍÍÍM. Nápad snad jo , úvod ušel , pak havárka do vody a šílený nápad . Dále divné až zvrácené . Ovšem konec překvapil , alesponˇ něco .

Nebezpečná laskavost (2018)

PRVNÍ polovina dobrá , k závěru trochu přeplácané . Celkově se dalo to shlédnout . Jen ta občasná vulgarita byla zbytečná .

Zelená kniha (2018)

ZAJÍMAVÝ snímek , navíc podle skutečného příběhu . DOOOST DOBRÉÉÉ.

Krásný kluk (2018)

ZÁVĚREČNÁ písenˇ vystihla podstatu celého filmu .

plakát

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

PRVNÍ DÍL CELKEM UŠEL , druhý byl dost ubohý a další budou , asi , v podobném stylu . A vzhledem k tomu , že se vysílá před 22. hod . je to na hlubší zamyšlení - proč taková vulgární ubohost je v tomto čase ???? Někteří z MOSTU A OKOLÍ se zřejmě pobaví , My co jsme dále , už méně . Nechápu proč tam hraje Medvecká , výborná herečka a Čvančarová . A PROČ se za naše poplatky točí taková ubohá , hloupá kravina ??!!

Gran Torino (2008)

Prostě Clint je ve formě . VÝÝÝBORNÉÉÉ .

Jan Palach (2018)

Nejdříve jsem měl chvíli problém s Viktorem , jakožto hlavní postavou , ale pak si člověk zvykne . Jinak celkem ,od jiných filmů o Palachovi , obohaceno zážitky z brigád , pak konfrontace s okupanty na mostě a racionální máma Honzy a její přístup k situaci . Škoda , že závěr byl takový jaký byl . Mohla tam být třeba reakce lidí na jeho čin a tak podobně . To by bylo ovšem jěště delší . Už tak se to chvíli táhlo . Jinak film přínosný a potřebný v této době .

Dogman (2018)

FONTEŮV výkon je bez diskuze famo´zní . Jeho trochu ,, jednodušší" postava táhne celý film . Mohlo tam být více záběrů s jeho dcerou , a rovněž mohli rozehrát ,, porady " jeho kamarádů , jak řešit situaci s tím grázlem a psychopatem Simonem . Tento vlastně obyčejný příběh se dotkne , asi , každého citlivého diváka . Zárovenˇ je film stroze mrazivý až syrový a to mu dodává autentičnost . Škoda , že Fonteho mine Oskar , protože Malek a jeho Fredy je zřejmě za lonˇský rok nepřekonatelný , i když nic není jisté až do konce . V každém případě Marcello nasadil příčku hodně vysoko .

plakát

Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

KDE JE STARÝ ZNÁMÝ RAPL ???? TO bude , asi , nastavovaná kaše . Zatím zklamáááníííí .