Co ste hasiči - Bažina (2021) (epizoda)

Tak  vidím , že to má  klesající  tendenci . Důchodci hledají kešky a  hledá  se  bonzák  v  kolektivu . Další  díly  budou  zřejmě  podobné . Zde  není  ani  snaha  přijít  s  něčím  novým . Bezduchost , prázdnota  a  konina . A  to  jsem  čekal  , že  Rychlý , Kopta  a  Pechlát  jsou  zárukou  dobré  akce . A  vono  PRD .

Únos Freddy Heinekena (2015)

Nějak  jsem  čekal  víc .  Antony  nezklamal ,   ovšem  scénář  trochu  jo .

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda)

Tak  zatím  první  díl  je  tak  za  * * a půl . Rychlý  dobrý  a Pechlát  překvapil . Zápletka  s  ptákem  ušla  a mladá  budoucí  dvojice  také . Na  úvod  to  není  špatné . Bude  to  lepší ??  Uvidíííme . Jo  a  Kopta  tam  sedí  . Ten  to  jěště  rozjede .

Ženská pomsta (2020)

Velice  jednoduchý  až  ubohý  scénář ,  nemohli  narovnat  ani  herecké  výkony  Rychlého  a  Etzlera  ,  kteří  byly  celkem  dobří . Ženské  trio  nebylo  přesvědčivé  téměř  vůbec .  VELICE  slabý až  téměř  zbytečný  film . Kohák  se  zde  vůbec  nehodil  ,  včetně  toho  faráře , nebo  kdo  to  byl  v  tom  kostele .

Tváří v tvář (2019) (seriál)

Zatím  první  čtyři  díly  fakticky  dobré . Policajt  jde  pomalu  , ale  rázně  po  stopě  těch , kteří  mají  něco  s vraždou  její  dcery . Jsem  zvědav  co  bude  dál .Tak  nečekaný  závěr .  Dobře  natočeno  a  tajuplné  až  do  konce  .

Krajina ve stínu (2020)

Pomalu  plynoucí  příběh , který se postupně  změnil v  drama . Špalková  skvělá  i  Kassai .

Přeběhlík (2020) (TV film)

Někdy  v  Tv  dají  něco  dobrého . To  je  i  tento  případ . Dalo  by  se  tomu  vytknout  několik  věcí ,  ale  kdo  by  se  tím  zabýval  .  Za  mne  * * * a půl .

The Virtuoso (2021)

Pokud  by  to  bylo  o  něco  zamotanější ,   dal bych  i  čtyři  .  Ale  jinak  docela  slušně  natočeno  a  překvapivý  konec .  A  ta  Abbie  je  fakt  kus . To  teda  jo  . Škoda  toho  konce  ,  nějak  jsem  jim  fandil.

Země nomádů (2020)

Dlouhé ,  smutné  a  hlavní  hrdinka  je  mi  , tak    nějak ,  nesympatická . Nic  proti  ní  , ale  tohle  mne  nezaujalo . A že  to  dostalo  Oskara , nechápu .

Nikdo (2021)

NA  můj  vkus  hodně  drsné  .  Jako  dobře  natočeno ,  ale  fakt  vraždění  a  střílení  bylo   opravdu  dost . A to  mi  fakt  nestačí  . Mnozí   jsou  nadšeni  , já  již  méně . Tohle  by  mne  zaujalo  tak  v  17ti  letech  . Ale  pokud  se  tohle  líbí  lidem  , je  to  jejich  věc .