Svadba na prvý pohľad (2020) (pořad)

Začala druhá řada a musím uznat , že slovenské holky jsou více příjemnější a otevřenější než ty naše televizní ,, slepice " . Sorry . Myslím ty dvě z naší první řady , co se jim pořád něco nelíbilo . I když je to , asi , podvod , tak mi to vůbec nevadí . Pořád stokrát lepší než ty " zahrady" , dále různé " sestřičky " , kriminálky a další kraviny . Takže za mne dobré . Jo a mají hezčí holky . O něco . Tedy hlavně kamarádky těch nevěst . Pekné . Perfekto .

Kukačky - Epizoda 10 (2021) (epizoda)

Myslím si , že to jde rapidně dolů . Tohle nejhorší díl , tedy zatím . A do konce už to zřejmě nebude lepší . ŠKODA . Stačilo třeba 6 dílů ,,našlapaných " , než rozvláčné natahování , kdy klučík střílí ze vzduchovky nebo se kope mičudou a tak podobně .

Kukačky - Epizoda 9 (2021) (epizoda)

No nějak se to musí natáááhnout . Marcela čeká miminko , ale je to ženáč . To bylo jasné od začátku . Tak uvidíme co dál . Holky dají * * * * * , to je jasné , teda skoro všechny , a my kluci to vidíme trochu jinak . ALE pořád LEPŠÍ tohle , než ty různé hloupé seriály na jiných kanálech . A Sabina opět perfektoo .

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda)

Tento díl se povedl . l . Pěkná Josefíková a výborná Melíšková . Nováček to rozjel na parketě , ígen , a Langoš nabídl prstýnek . No proč ne ? Tento díl se prostě vydařil . Pomalu stoupající tendence . Jen tak dál .

Hlava Medúzy - Krev na stříbrném plátně (2021) (epizoda)

Zahrál si také J.Strach a vcelku obstojně . Latˇka je ovšem stále nízko nasazena a tudíž se žádná senzace nekoná . Příště bude závěr a zřejmě dojde na druhou sadu , nebotˇ mladý Heřmánek je nevyužit . A to je fakticky škoda .

K2 vlastní cestou (2020)

Čekal jsem , že budu ohromen . Bylo to tak napůl . Hory nááádhera , lezení rovněž . Určitě je to silná žena . V tom lezení musím smeknout . Výborný výkon . Ale více mne zaujala až druhá polovina filmu . Ta první mne tak neoslovila . Chápu však , že má rodinu , dítě , atd . Musí se na cestu připravit , sehnat peníze , výbavu , plánuje cestu . I tak jsem rád , že jsem tento dokument viděl . Ty hory stály za to .

Zprávy ze světa (2020)

Dalo se to . Snad jen tomu chyběla větší zápletka s tou holčičkou . Mohli třeba chvíli jít s indiány a být mezi nimi nebo tak něco . Byla tam i přestřelka u skal , pak čtení zpráv jednoho mača , naštěstí vše dopadlo jinak . To byl nečekaný moment filmu . Pak cesta ke vzdálené rodině osiřelé holky a již setkání s nimi bylo jasné , že tam to nepůjde . A konec dobrý , takže dopadlo to dobře . Takže * * * a půl * . Za nějaký čas to shlédnu , pokud to bude v Tv , znovu .

Hlava Medúzy - Královny krásy (2021) (epizoda)

Ta Čvančarová s tou čepkou je fakticky nepohledná . Isteník a Bučková v těch rolích také . Stále se mi to moc nelíbí .

Zločiny Velké Prahy - Loutkohra (2021) (epizoda)

Tak o fous lepší než první díl . Nastupuje Lábus , bytˇ zatím na chvilku , ale doufám , že jěště něco rozehraje . Zprznění malého chlapce je hnus v každé době . Typoval jsem , že kominík to nebude , a taky že jo , tedy nebyl to . A typ na učitele mi vyšel . Po druhém díle si myslím , že seriál pojede v takovém průměrném stylu tohoto žánru . A to mi při sestavě takových dobrých herců přijde škoda . No uvidíme . Zatím * * a půl * .

Ceny české filmové kritiky 2020 (2021) (pořad)

TRAPNÁÁ moderace obou . Witowská si to spletla s nějakým diskusním pořadem . Štěkala, komandovala , byla siilněěě afektovaná a trapnááá. Sorry . Dost ubohé . Jen Ivan Trojan měl úrovenˇ . Odposlechy na ho..o , tedy na prd a mikrofon pro oceněné - to škoda mluvit .