Na vlnách Jadranu - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Tak tohle bylo hodně  slabé až hloupé . Děj jednoduchý  a výkony herců podprůměrné. Kramár místy trapný . Opravdu velmi slabé . A lepší to už asi nebude . Škoda času .

Tajemství a smysl života (2023)

Buď vás to hodně zaujme a nebo vůbec . A vo tom to je . Díky Vachlere . Rád to za čas znovu shlédnu . Na poprvé hodně věcí unikne . Je třeba to vidět asi vícekrát . Po delší době je tohle dost dobrý filmový počin .

Dvě slova jako klíč (2023)

Něco na tom filmu je , to  jo . A zpracování  rovněž zajímavé  . Ovšem zajímavý počin to je . Díky Dane a Josefe . Spíše zatím ** a půl .

Oběť (2022)

CELKEM  dobré zpracování a  hlavní hrdinka velmi přesvědčivá . Chmela mi tam moc neseděl , ale co už . Hymna  na závěr až husí kůže . Po čase se to dá vidět znovu .

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Jestli je tohle pohádka   , to fakt nevím . Spíše takový televizní film .  PROČ  to bylo dabované ?? Mnozí slovensky rozumíme .  Jůlie pěkná  holka , to  jo  .Ten Juraj jako mladý vynálezce, to  bylo nějak mimo  mísu . Bez těch drátů , elektřiny  a  toho  podivněho   vozitka ,  by  se  to  klidně  obešlo .  Příroda krásná a  ovečky  také  , včetně psa hlídače . Příběh ovšem nějak nevydařený . Nijak  mne to nevtáhlo do děje . Konec snadno předvídatelný  na té louce . Cesta do Ameriky se nekonala , neboť bude doma práce až nad hlavu . SHRNUTO  * a půl .

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Tak  oproti  loňsku  dosti  slabé . Princezna prkno , sorry ,  se mi nelíbila  rybář byl také slabý  . Jinak kopálista Kužel  dobrý i ta jeho žena . Fakt vydařená dvojka . Vodník ušel a sv. Petr rovněž . Jen mi silně  vadila  občas taková moderní mluva v pohádce . TAKŽE  žádná  sláva  to nebyla  a  dám  tedy * a půl . Jo  a ta hlavní trojka vcelku ucházející . Tak tedy  budu muset dát    ** .  Ale jak říkám ,  žádná  sláva  to  není . Snad příště .

Slovo (2022)

Za mne velmi dobrý . Finger skvělý a jeho žena zajímavá postava . Kdo nezažil  komunisty ,  tak nevi  o  těchto  ,  a  dalších  časech tohoto režimu  skoro   nic . Dobré  téma  i  herecké  výkony  .  Tohle  se  povedlo  .

Český Slavík 2023 (2023) (pořad)

Modeřátoři  celkem  dobrý  ,  Dyk  dost  dobrý ,  Neckář  je  už  nyní  legenda  ,  to  je  jasný   a  Helenka  i  Bagárová  ,  občas  trochu   falešně . No  co  už .  A  zase  Ztracený   a  Kabáti  -nechápu  .  Farná   překvapení  večera . Obleček  Krajča -  divný  .  Tak  zase  příště  .

Vánoční příběh (2022)

Jednoznačně  zklamánííí . Herecky  výborné  obsazení  ,  ovšem   nemohlo  za  tak  ubohý   scénář . Místy  až  naivní  ,  jako  např:  ta  malá  kolize  s  autem  v  lesíku  a  pak  se  najednou  do  sebe  mladí  zahleděli . A  bylo  toho  více .  Proslov  v  kostelíku  mladého  faráře  k  bývalé  lásce  ,   bylo  takové  bez  emoce  a  spíše  na  efekt . Tedy  podle  mne .  Akorát   posezení  v  rodině  tramvajáka  Lábuse  ,  bylo  vtipné  .  Brýle  v  polívce  a  nebo  věta   schovej  zuby -  vtipné .  Ale  jak  říkám  ,  velmi  slabý  scénář  a  tak  dobří  herci ,  kteří   vlastně  neměli    co  pořádně  rozehrát .   VELIKÁÁÁÁÁ   Š K O D A !!!   Zatím   ,  asi   nejhorší   film  od  Pavláskové  .

Tancuj Matyldo (2023)

Perfekto Rázlová  a  Roden . Po delší době VELMI dobrý český film  .Ta scéna v posteli , to posledni vydechnuti , to bylo fakticky až dojemné . Prostě Rázlová je pro mne Český lev a ne Peková !!   Zahrála ve filmu Matildu  prostě SKVĚLE !!  Bravooo.