Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 298)

plakát

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda)

Díky Isteníkovi se tohle povedlo a tudíž dám hvězdu navíc . Jinak by to bylo za tři . Jo a závěrečná písenˇ dost dobrá . Bruce je prostě klasika . Celkově hodnotím celý seriál , tak nějak * * * a půl . Ale je to s odřenýma , tedy ušima . Ovšem pořád lepšíííí Kukačky , než ty podivné --Slunečné , Sestřičky všeho druhu , Modré ko´dy - atd . Myslím , že tohle se VYDAŘILO .

Země (2021)

NÁÁÁDHERNÁ příroda , zajímavý příběh , lidskost . Po delší době pěkný film z Ameriky . Jinak jsou mnohé filmy z této země opravdu kraviny . Tenhle mne fakticky zaujal . Dost dobré .

plakát

Kukačky - Epizoda 12 (2021) (epizoda)

Tak jdeme do finále . Chybí mi tam více záběrů např: reakce lidí z vesnice , lidí z okolí obou rodin , reakce Jakuba na různé podněty v životě atd . Trochu mi vadí až velmi klidné reakce mámy Jakuba na jeho nálady v různých situacích , kterých tam ovšem není moc . To je nějak scifi . Jinak herci výborní , ALE - pořád mi tam něco chybí . Jo a Dolanskej je pěkná svině . Hraje to fakticky dost reálně .

plakát

Kukačky - Epizoda 11 (2021) (epizoda)

Díky Remundové a drsné Marceli to jde. Jinak děda Vladimír byl jasný od poloviny dílu . Ovšem nemohu se zbavit dojmu , že to celé nějak spadlo o třídu níž . Takže ** a půl .

plakát

Svadba na prvý pohľad (2020) (TV pořad)

Začala druhá řada a musím uznat , že slovenské holky jsou více příjemnější a otevřenější než ty naše televizní ,, slepice " . Sorry . Myslím ty dvě z naší první řady , co se jim pořád něco nelíbilo . I když je to , asi , podvod , tak mi to vůbec nevadí . Pořád stokrát lepší než ty " zahrady" , dále různé " sestřičky " , kriminálky a další kraviny . Takže za mne dobré . Jo a mají hezčí holky . O něco . Tedy hlavně kamarádky těch nevěst . Pekné . Perfekto .

plakát

Kukačky - Epizoda 10 (2021) (epizoda)

Myslím si , že to jde rapidně dolů . Tohle nejhorší díl , tedy zatím . A do konce už to zřejmě nebude lepší . ŠKODA . Stačilo třeba 6 dílů ,,našlapaných " , než rozvláčné natahování , kdy klučík střílí ze vzduchovky nebo se kope mičudou a tak podobně .

plakát

Kukačky - Epizoda 9 (2021) (epizoda)

No nějak se to musí natáááhnout . Marcela čeká miminko , ale je to ženáč . To bylo jasné od začátku . Tak uvidíme co dál . Holky dají * * * * * , to je jasné , teda skoro všechny , a my kluci to vidíme trochu jinak . ALE pořád LEPŠÍ tohle , než ty různé hloupé seriály na jiných kanálech . A Sabina opět perfektoo .

plakát

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda)

Tento díl se povedl . l . Pěkná Josefíková a výborná Melíšková . Nováček to rozjel na parketě , ígen , a Langoš nabídl prstýnek . No proč ne ? Tento díl se prostě vydařil . Pomalu stoupající tendence . Jen tak dál .

plakát

Hlava Medúzy - Krev na stříbrném plátně (2021) (epizoda)

Zahrál si také J.Strach a vcelku obstojně . Latˇka je ovšem stále nízko nasazena a tudíž se žádná senzace nekoná . Příště bude závěr a zřejmě dojde na druhou sadu , nebotˇ mladý Heřmánek je nevyužit . A to je fakticky škoda .

Ovládací panel