Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 298)

K2 vlastní cestou (2020)

Čekal jsem , že budu ohromen . Bylo to tak napůl . Hory nááádhera , lezení rovněž . Určitě je to silná žena . V tom lezení musím smeknout . Výborný výkon . Ale více mne zaujala až druhá polovina filmu . Ta první mne tak neoslovila . Chápu však , že má rodinu , dítě , atd . Musí se na cestu připravit , sehnat peníze , výbavu , plánuje cestu . I tak jsem rád , že jsem tento dokument viděl . Ty hory stály za to .

Zprávy ze světa (2020)

Dalo se to . Snad jen tomu chyběla větší zápletka s tou holčičkou . Mohli třeba chvíli jít s indiány a být mezi nimi nebo tak něco . Byla tam i přestřelka u skal , pak čtení zpráv jednoho mača , naštěstí vše dopadlo jinak . To byl nečekaný moment filmu . Pak cesta ke vzdálené rodině osiřelé holky a již setkání s nimi bylo jasné , že tam to nepůjde . A konec dobrý , takže dopadlo to dobře . Takže * * * a půl * . Za nějaký čas to shlédnu , pokud to bude v Tv , znovu .

plakát

Hlava Medúzy - Královny krásy (2021) (epizoda)

Ta Čvančarová s tou čepkou je fakticky nepohledná . Isteník a Bučková v těch rolích také . Stále se mi to moc nelíbí .

plakát

Zločiny Velké Prahy - Loutkohra (2021) (epizoda)

Tak o fous lepší než první díl . Nastupuje Lábus , bytˇ zatím na chvilku , ale doufám , že jěště něco rozehraje . Zprznění malého chlapce je hnus v každé době . Typoval jsem , že kominík to nebude , a taky že jo , tedy nebyl to . A typ na učitele mi vyšel . Po druhém díle si myslím , že seriál pojede v takovém průměrném stylu tohoto žánru . A to mi při sestavě takových dobrých herců přijde škoda . No uvidíme . Zatím * * a půl * .

plakát

Ceny české filmové kritiky 2020 (2021) (TV pořad)

TRAPNÁÁ moderace obou . Witowská si to spletla s nějakým diskusním pořadem . Štěkala, komandovala , byla siilněěě afektovaná a trapnááá. Sorry . Dost ubohé . Jen Ivan Trojan měl úrovenˇ . Odposlechy na ho..o , tedy na prd a mikrofon pro oceněné - to škoda mluvit .

plakát

Zločiny Velké Prahy - Dáma v studni (2021) (epizoda)

Langoš a Plesl dobrý . Za ně hvězdu navíc . JINAK , Zatím poněkud táhlé a rozvláčné . Snad se to zlepší . Občas trapné hlášky - mlíko , studna atd . Žádné překvapení v tomto žánru se nekonalo . Lepší už to nebude??? Věřím , že o něco jo .

Don't Tell a Soul (2020)

Jeden starší brácha vypatlaný ZMRD , sorry , na desátou , a druhý slušný . Do toho chlap ve studni , který je na útěku , ale oni dva to neví . Dále nemocná máma , která má starosti sama se sebou . Závěr nečekaný po přestřelce u domu . Dalo se to jednou shlédnout . Více už ne .

Střípky ženy (2020)

Jako vždy výborná Vanessa K. Těžké téma a osudy rodin kolem toho . Jen ten LaBeouf se mi tam nějak nehodil . Moc jsem mu to nevěřil . No co se dá dělat . Snad příště .

plakát

Kukačky - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

ALE jo , Remundová výborná . I pan Kostka . Jen se mi zdá , že pomalu bude seriál trochu stagnovat . Doufám , že se mýlím . I kluci zatím slušné výkony .

Dotek Medúzy (1978)

KDYŽ jsem to viděl před mnooooha lety poprvé v kině za socialismu , byl jsem fascinován . To jěště lidi chodili do kin na filmy a věděli , proč tam šli , tedy za jakým účelem a nedělali z toho hromadný bufet , jako je tomu dnes . Takových filmů bylo v našich kinech velmi málo . Tohle byla na svou dobu dost PECKA , něco jako kdysi Čelisti od ,,špíílberga ". Mělo to napětí , výborné herecké obsazení , hudba a nečekaný závěr . Prostě ,,NABR UAN " . Dneska se točí jinak , samé efekty , děsivá hudba a divák odchází z kina vlastně vystresovaný a psychicky vyřízený . Tenhle film vám ukáže , že jsou různé netušené možnosti jedinců , které nelze pochopit . A to bylo zřejmě i smyslem tohoto filmu .

Ovládací panel