Domácí péče (2015)

SLÁVKU ,, na debut - dosti dobré !!! Obsazení rovněž velmi solidní ,, ,po dlouhé době krásný český film z venkova . Písenˇ na závěr filmu nevěstě , zvláště vydařená . Jen ta Vilhelmová mi tam neseděla , nějak jsem jí to nevěřil . Ale ínáááč - DĚKUJEME za pěkný filmový zážitek .

Lovci hlav (2011)

Musím uznat , že je to výborné . Čekal něco s obrazy a různé techtle okolo a nakonec se z toho vyklubal dramatický snímek jako bejk . . . Ten pád auta do rokle .. síííla . No a s tím psem také . A v latrině neboli kadibudce , to teda byl nářez . Byl teda paráádní kousek , ten film . Fakt jo , bombastiko !!! Pro mne 4 a půl * . Bude i dvojka ??? ASI NÉÉ .... No nevadí ... Tak to dám za čas znovu .

Houdini (2014) (TV film)

TAK tohle se povedlo . Adrien výborný a sekunduje mu krásná Kristen . Mělo to švih , napětí , momenty překvapení . Pocta Houdinimu jak vííno . Bravooooooo .

Pronásledovaný (2014)

Opravdu divné a dosti slabé . Co je k tomu vedlo , tohle natočit ,, nechápu .

Dáma ve zlatém (2015)

TAK různé chabé mozky dají odpad nebo jednu * , to je jasné . My co tomu trochu rozumíme dáme více , to je také jasné . Helen a její sarkasmus byl vtipný a mladý právník měl dobrou šanci se něčemu přiučit . Je také jasné , že místy byla i slabá místa , leč celkový dojem je velmi dobrý . A jelikož je to podle pravdy , tak dám jěště jednu hvězdu navrch . DOBRÁ PODÍVANÁ .

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

NĚJAK jsem čekal více, celkem předvídatelný konec , trochu ironie , slabá zápletka , prostě stárneme . To je život .

Jurský svět (2015)

Co k tomu říci ?? Opravdu dobré . Jen to moc v kině řvalo , to teda jo . Já sice ty různé ještěry a další zvířenu nemusím , avšak jednou za pár let se to snese . Mělo to spád, napětí , hudba fajn , bezvadně jsem se bavil . Tak zase příště , COLINE . .. . . SEE YOU . . . .

Jak jsme hráli čáru (2014)

Nějak to kulhalo. . . . CHYBĚLA tomu opravdovost ,, autentičnost a rozhodně lepší scénář . Lasica , Vetchý dobré výkony ,, děti se snažili co mohli ,, také paní soudružka učitelka ,,, i ta liška pěkně zahrála . Záměr byl určitě udělat dobrý film , leč nějak to celé nefunguje . TOŽ SU ZKLAMANÉÉÉÉÉÉÉ .

Vše je ztraceno (2013)

Robert to prostě zvládl , jiní by se v tom ztratili . Je vidět , že věkem neztrácí na kvalitě . Bravoooo .

Jan Hus (2015) (TV film)

NO , chvalitebný pokus , Dolanský a Javorský dost solidní , ale Hádek se na to nehodil . Bohužel , zde sáhli hodně vedle . Zcela nevhodný typ na tuto roli . Hudba místy opravdu dost divná . Chápu Kocába , že to chtěl ,, po novemu ,, bohužel spíše to dost rušilo . Těšil jsem se na tuto trilogii , ovšem nemohu se zbavit pocitu velkého zklamání . Zatím vede Zdeněk Štěpánek jako Hus , a to na plné čáááááře . To byl pan herec .