Mrtvý sníh (2009)

No stylově to bylo docela dobrý. Ten kontrast sněhu a krve byl dobrej, i náckovský zombíci nebyli k zahození, ale to bylo asi tak všechno. Hlavní parta byla naprosto tupá a levá, že si vážně zasloužili všichní umřít nejvíce z nich Stig Frode Henriksen. Co bylo mnohem tupější byla hlavní pointa toho, že ty zombíci šli po zlatě. Proboha a proč zrovna ted?!! Nechápu jak to mohlo mít takovej ohlas ve světě!..... dodatek, kde ku**a vzal Lasse Valdal ten kulomet?

22 Jump Street (2014)

Oujee! V životě bych nečekal, že řeknu, že dvojka je lepší než jednička. Tady je prostě všeho víc - víc akce, víc srandy, víc drog a víc filmovejch narážek...viz. kapitánova kancelář vypadá jako "Cube of Ice" no z tohohle jsem nemohl :-D. Sice záporáci byli takový větší troubové hlavně ta vošklivá holka, ale aspon ta finální scéna měla slušný grády. "řekni něco drsnýho....Tatum: něco drsnýho!!!! :-D. Takhle jsem se dlouho nepobavil.... vtipný narážky na pokračování série byly taky hodně dobrý a cameo Setha Rogena taktéž!!!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

ajajajaj....tady nám začíná kvalita klesat dámové a páni. Myslim, že tohle se ani Expendables jmenovat nemělo, když půlka filmu se odehrává bez starý party ale to jen tak na okraj. Mladá parta možná budoucích expendables byla hrozná, horší herce snad už ani vybrat nemohli, ani jeden mi nebyl sympatickej, kor babochlap v podání Rondy Rousey! Wesley Snipes konečně potom se vyšel z lochu dostane roli a zrovna takhle blbou a to už vůbec nemluvim o Harrison Fordovi, kterej se prostě z agenta ve velení dostane do pozice "velitele záchranného týmu". Jet-li a jeho cameo bylo naprosto zbytečný. Jediny plusy tohohle filmu pro mě byly Antonio Banders jako ukecanej a celkem vtipnej týpek a Mel Gibson jako hlavní záporák. Chudák zasloužil si umřít trochu stylovějc!!!!

The F Word (2013)

Začátek byl hodně slibnej. Sice 100x omletý téma, jestli opravdu mohou kluk a holka kamarádit bez vedlejších umyslů, ale hlavní představitelé byl hodně sympatický i pan Potter! Zoe Kazan stejně sympatická jako v Ruby Sparks a vedlejší párek magorů ve podání Adam Driver a Mackenzie Davis byl taky super. Potom ovšem přišel konec a pro mě nepochopitelný zkratování jedná např. v hysterický scéně u přespání na pláži, či odjezd Wallace do Irska...dafuq. Celý kdyby to skončilo v uvozovkách špatně a dál by zůstali kamarádi hodnotil bych za 5, ale díky tomu přesladkýmu konci dát plnej nemůžu - ten konec byl běs...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Nebylo to tak hrozny jak zdejší hodnocení může napovědět. Asi jako všichni, musím říct že Eva Green v tom filmu byla asi nejlepší a nebylo to jen pro herecké nadání!!! Příběh Josh Brolina byl asi nejzajimávější, nejakčnějí a nejzábavnější! Za to příběh s postavou Josepha Gordon-Levitta byl uplnej opak. Nějak jsem nepochopil tu jeho touhu najednou zdiskreditovat svýho otce atd a ten konec byl taky ta trochu WTF. No a takovej průměr byla část s Jessicou Albou, která prostě nepochopila co pro ni v jedničce udělal Bruce a začala hrozně chlastat a mstít se. EH dafuq? No lepší by bylo kdyby víc prostoru dostal Mickey Rourke (který tady vypadá líp jak v reálu) !! Postava Bruce (spíše tedy duch) tam teda byla dost zbytečná, ale tak někde se to hvězdný obsazení muselo nabrat.... celkově co se týče stylu a akce to je stejný jako jednička proto za 4*

Falešní poldové (2014)

není to taková sranda jako komedie např. od Sashy Barona Cohena nebo jako první díly Scary Movie, ale nebylo to tak hrozný. Čekal jsem nějaký strašný přehrávání, fekální humor či nejaky nechutarny ale ani jedno z toho tady nebylo. Příjemno to uteklo ten film a občas jsem se dobře zasmál!! Zejména ze začátku kdy to tak nebrali vážně tu "práci" policajtů. Později už tak jakoby zvážnělo a už to taková sranda nebyla!!

November Man (2014)

Tak se tady potkali "Zlaté oko" a "Quantum of Solace"!! bohužel tentokrát to stálo za starou bačkoru. Pierce Brosnan jako hlavní hrdina nebyl tak špatnej a Kurylenko je fakt krásná baba, ale příběh byl hodně ale fakt hodně stupidní. Např. postava Masona nechápu proč měla tendenci na konci Deverauxovi pomáhat a proč tam musela bejt taková debilní vsuvka v podobě milostnýho vztahu se sousedkou?.. a sakra proč se nejlepší nájmená vražedkyně oblíká přesně jako vražedkyne a zabíjí lidi na veřejných místech?... a jak jen sakra bylo možný že tam lidi cestovali Rusko - USA - Bělehrad během pár hodin....no ty voe ztráta času

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Tohle by mohl bejt fajn film, kdyby některý ty scény nebyly hnány do takovýho extrému že si člověk řekne: proboha jak někdo může bejt tak blbej! Viz campovací scéna nebo scéna s prázdnou nádrží auta. Člověk pak ani nevěří že se něco takovýho může ve skutečným světě odehrát. Matouš Ruml byl fajn, ale nepochopil jsem proč tak osudová holka pro něj musela bejt slovenka to nenašli nějakou hezkou češku? Navíc dcera francouze...omg tohle byla ale patlanina

Nepoučitelní (2013)

K tomuhle filmu nemám co víc napsat než jen: totální blbost!! Snad jen kromě uplnýho konce filmu, celý to bylo nuda, ani ne komedie ani ne krimi a ani ne žádný drama...prostě jen taková hodinu a pul trvající nuda!!!...fuj

Zloba - Královna černé magie (2014)

No tak se Angelina po 4 letech vrátila do filmu a rovnou můžu říct že ona byla hlavní plus celýho filmu. Začátek kdy se z malé víly stala temná kmotřička byl fajn. Všechno bylo to hezky temný a smutný a Angelina opravdu skvěle zahrála přerod tý postavy. Jenže pak přišla ta část kdy přišla na scénu Aurora a všechno šlo do kytek. Přestože že Elle Fanning je fakt hezká, tak postava Růženky celej film tak zesladila až to hezký nebylo a k filmu to moc nesedelo. Konec byl takovej no jak to prostě amíci uměj happy end, že se mi skoro z toho zkazili zuby.