Equalizer (2014)

Sice na tak dobrý jako Training Day, ale pořád nadprůměr dnešní tvorby. Hlavní hrdina na to jde dost přímočaře a s nikym se zrovna dvakrát nesere at už s grupou ruských mafiánů či se zkorumpovanýma poldama. Sice je trošku divný, že bývalý elitní voják najednou pocítí sounáležitost s mladou prostitutkou, ale tak je to akčňák ne filozofická kravina. Denzel se do hlavní role hodí, vlastně si ani nedokážu představit nikoho jinýho, max tak Statham. Na konci jsem doufal, ať se tenhle hlavní chladnokrevnej hrdina neutká s hlavním záporákem v pěstním souboji nebo podobně, naštěstí se tak nestalo další +. Sice je tam pár nelogickejch momentů, ale dá se to přežít za mě rozhodně spokojenost.

The Guest (2014)

Po dlouhý době kdy jsem si podle zdejšího hodnocení stáhnul film a nelitoval. Stejne jako J*A*S*M souhlasím s tím že to byl takovej hloupější Drive. Hlavní hrdina byl velkej sympatak, a to jak vyřešil situace jak v restauraci tak ve škole bylo hodně vtipný. Jediny co tenhle film trošku schazuje tak to byla hlavní pointa, kterou jsem tak nějak nepochopil až do teď. To on byl jako nějakej super voják ve stylu Univerzálního vojáka nebo byl jen magor a proč vlastně začal zabíjet?... No kdyby tohle bylo lépe zvládnutý tak by to bylo za plnej. Takhle to je "jen" 4, ale suprově jsem se bavil.

Wish I Was Here (2014)

Tohle to je prostě to co se mi líbí!!! Hořkosladká tak trochu komedie. Stejně jako This is where i leave you. Tentokrát ale mě tenhle film i rozbrečel, protože jsem se v Noahovi dost viděl. Takže můžu dát vlastně něco jinýho než pět?....nemůžu

Co by kdyby (2014)

Tenhle ten druh filmu mám přesně rád. Taková napůl komedie, napul melancholie a smutný příběhy. Skoro by se dalo říct ze života. Jason Bateman ve vážný roli mě překvapil, ale sedla mu skvěle. Adam Driver mě poslední dobou ve filmech snad pronásleduje (neumyslně jsem viděl 3 filmy s nim za sebou skoro). Člověk tady vidí, že i když to vypadá špatně tak vzdycky se nějak najde cesta jak z toho ven. Hodně příjemnej filmek

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Podle mě mnohem lepší jak jednička. V jedničce trvalo až moc dlouho než se dostavila akce, tady ve dvojce se "vraždí" hned ze začátku. Sice si mohli odpustit to trapný shrnutí prvního dílu, jako by tohle byl nějakej seriál, ale aspon si člověk připomnel co se stalo. Tentokrát je tu víc krve víc nechutností viz např konec uplnej..ble. Finalní bitva mohla bejt trošku epičtější ale i tak to ušlo. Oceňuju hodně to, že se to všechno odehrávalo za dne, že to nebyly klasický noční horor kdy vidíte velký prd většinu filmu. Dost jsem se i zasmál, u mě spokojenost.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

No škoda, že jeden ze dvou hlavních "twistů" je prozrazen už ve zdejším popisku filmu, ale tak ten kdo na to šel do kina rovnou nebo to nehledal na CSFD to vadit nebude. Film je parádní, herci snad už lepší bejt nemohli, škoda, že Brendan Gleeson dostal tak málo prostoru, po filmu Calvary ho mám v oblibě. Kate je teda super kost i ve 40ti. Celej film je strašidelnější než moderní rádoby horory typu Paranormální krávoviny apod. Za mě spokojenost

Želvy Ninja (2014)

Megan se sice od Transformers dost změnila, ale pořád je to kočka. Její herecké schopnosti to už je trochu jiná věc. Naštěstí tady nebyla tak uplně hlavní postava, tak to tolik nevadilo. Film celkově je co se týče akce a triků hodně dobrej. Želváci jsou dobře navzájem odlišení. Nejlepší z nich, Michelangelo ,byl suprově vtipnej, jeho hlášky byly to nejlepší co jsem za poslední dobu slyšel i v rámci komedií. Podle mě to nebylo tak hrozný jak by mohlo zdejší hodnocení napovídat.

Kalvárie (2014)

Tak tohle bylo hodně hodně hodně dobrý. Trochu smutný, zároveň i vtipný a zároveň dramatický. Herci byli vybráni skvěle od O´Dowda až po Dylana Morana. Konec peckovej, zkrátka nevim co bych tady vytknul....pro mě překvapení roku

Strážci Galaxie (2014)

Marvel to zkrátka umí. Byli takový vtipnější a nápaditější Avengers. Vin Diesel se musel pri tom dabování asi hodně zapotit. Pro mě plnej počet

Frank (2014)

Film o partě podivínů, kde většina z nich trpí nějakou mentální poruchou což z nich asi dělá cool týpky. Příběh nudnej, hudba strašná a postavy nehorázně nesympatický, takhle špatnej film jsem už dlouho neviděl!!