Pachuť pomsty (2014)

Sakra Dextře do čeho ses to uvrtal. Nejenom že si tam vypadal jako prvotřídní ználinovač a uchylák, ale taky ses tam tak choval :-D. Člověk ti zkrátka v tom filmu nemohl fandit. Celkově ta atmosféra víc cold než thriller, ale nevadí tak snad příště. Doufejme, že to bude prequel pro Dextera.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Tohle byl hodně příjemnej filmek. Taková napůl road-movie komedie dohromady s televizním vařením. Favreau a Leguizamo tvoří parádní dvojku, které člověk přeje ten úspěch, když vidí to nadšení. Jediný nadčím jsem uvažoval, jestli jim to mohlo něco vůbec vydělat, když kouknu na ty náklady co museli mít, ale to už uvažuju až moc. Další s čím musím souhlasit je to, že ten film ve mě vyvolal chutě dát si taky pořádnou zapečenou bagetu s tím vynikajícím masem. Dal bych za ní i klidně těch 10 dolarů jako v tom filmu.

Ten třetí (2013)

Konečná pointa pro mě byla dost překvapivá, za to rozhodně palec nahoru, to jsem vážně nečekal. Bohužel však než se k té pointě člověk dostane musí si vytrpět 2 hodiny nudy, zamilovanejch blbin a romantickejch činů. Kdyby tam nehrali tak pěkný herečky tak bych to do toho konce snad ani nevydržel, zkrátit to o pul hodiny a mohlo to bejt i na 4.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Jooo! Takhle to má vypadat. Mladý hrdinové dohromady se starýma, nevím který byli sympatičtější. Člověk chápal jednání obou stran a tak bylo těžký rozhodnout se komu fandit. Jediný co bylo trochu moc tak byl počet postav, mohli to zúžit jen na pár a ne na takovejhle cirkus. Pro mě jednoznačně nejlepší scéna ve filmu byla slow-motion "bitka" s policajta, to bylo natočený perfektně. Doufám že budou díly udržej stejnou kvalitu.

Očista: Anarchie (2014)

o trochu lepší než jednička (což upřímně není zase tak těžký). Je tu víc akce, víc střílení a ještě víc zmagořených lidí. Nechápu to označení horor?...jediný co bylo děsivý, tak je to jak je to natočený. V tomto pokračování máme hrdinu, který si jede vyřídit účty s týpkem co mu zabil syna, ale cestou potká matku s dcerou, které prostě ,pro mě z nepochopitelných a ve filmu nevysvětlených událostí, má hroznou touhu zachránit. Přitom sám pozabíjí komando vycvičených vojaků apod. Co se týče samotnýho "mstitele" tak to se dalo ještě překousnout, Frank Grillo na něj celkem seděl, ale matka s dcerou byly celej film zralý na pěst. Naprosto neschopný a hlášky co tam pronášeli spíš byli vhodný akorát tak na na stand-up comedy. Kdyby ten konec aspon skončil tak jak měl a ne po Americku tak bych možná hvězdu přidal, ale tohle byla bída!!!

Na hraně zítřka (2014)

no tak tady bylo všechno. Originální emzáci, kteří vypadaj fakt děsivě, exo-skelotoní vojáci, výbuchy, restarty, odkazy na 2. světovou, sexy válečnice, a Tom Cruise aka nýmand, který se stane totálně kick-ass herem. No pro mě bez debat nejlepší film 2014!!!!!

Hvězdy nám nepřály (2014)

Tak nějak mě to neohromilo jako naprostou většinu lidí. Ústřední dvojice mě byla poměrně nesympatická, nejvíce asi Ansel Elgor. Jejich konstantní oslovování celým jménem, citování z oblíbené knihy a všechno to kolem jsem jim prostě moc nevěřil. Kdo se mi naopak líbil víc byl Isaak, škoda že nedostal víc prostoru přinášel do toho filmu tolik potřebnej humor. Na to, že nejsem žádnej extra drsnak jsem čekal že uroním aspon slzu, ale přišlo mi že ty dojemný scény a proslovy prostě nefungovaly. Škoda

Signál z neznáma (2014)

Začátek mě opravdu hodně chytnul. Hlavně scény v laboratoři působily hodně tajemně a slibovali skvělou zápletku. Jenže po půl hodině přišla celkem nuda. Postavy tam bezcílně bloudily pouští a snažili se najít cestu ven a tak potkávali náhodně jiný lidi. Laurence Fishburn začal nevim proč střílet jiné lidi (pozn. subjekty) a tak nějak mě to přestalo bavit. Pak, ale přišel konec a zapojilo se do toho trochu více a finální pointa mě celkem potěšila, takže to aspoň nespadlo do úplného průměru.

Sousedi (2014)

Proč tak nízký hodnocení, viděl jsem daleko horší "komedie". Tahle tady aspon měla minimum nechutných scén. Dalo by se max mluvit tak o jedné (dojení), ale i to se dalo přežít. Sice ze začátku se Rogen A Byrne chování dost trapně, ale jakmile začne "válka" nepřestával jsem se bavit. Hlavní postavy jsou hodně sympatický a osobně jsem fandil oběma stranám, zejména Efronovi, protože jsem zhruba v jeho věku a dokázal jsem pochopit jeho osobní rozkol v tom nepřestávat pařit ale zároven začít řešit svoji budoucnost "dospěláka". Pro mě skvělá oddychovka.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Je to v mnoha ohledech lepší než jednička.....více akce, více moralizování a řekl bych že více Scarlett Johansson což považuji za plus.... jedinej důvod proč nedám plnej počet tak je jednoduchej, prostě tady nebyl žádnej kvalitní záporák. V jedničce byl aspon redskull v podání Huga, ale tady proste nějakej Bucky prostě nestačil.... sám byl takovej horší kapitán s umělou rukou, ale nic pořádně neuměl.