Millerovi na tripu (2013)

"Prostě tam jdi a představ si, že je to holčičí péro" ... tak a já si představuji, že je to komedie odpovídající 76% v hodnocení... ne, nejde to. J. Aniston nebyla žádná porno hvězda ani za mlada a i přes to, že se udržuje, jako striptérka neobstála. Celé to staví na takovém rozbředlém émerickém "humoru" a tak se člověk moc často nezasměje. Nicméně žádná suchařina to také není, docela to funguje a na jedno shlédnutí to splní svůj účel.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Perfektní nápad, slušné přihrávky na Čínskou sešívačku, pěkné holky a dlouhé lajny. Lavi je občas tak vyčerpaný, že by stáhl lajnu i z fotbalového hřiště, ale to nezmění nic na kruté realitě, že díly mají až neuvěřitelně kolísavou kvalitu i stopáž. Za mě to šlo postupně dolů a to je škoda, protože rozjezd byl opravdu skvělej. Z průměrného hodnocení vyšla jen kousek na hattrickem čtyřka, tak ji tam i nechám. Určitě stojí za zhlédnutí, zas tolik času to nezabere.

Vyšehrad - Zápas (2017) (epizoda)

"Já se nechci dožít doby, kdy budu chodit na fotbal, aniž bych věděl, jak to dopadne." - ale jinak nic moc, slabší kousek a nezachrání to ani lentilky.

Vyšehrad - Zázemí (2017) (epizoda)

Logisticky vzato, od peroxidovýho debila co neumí ani fotbal se toho zas tolik čekat nedalo. Za mě nejslabší díl.

Vyšehrad - Beďar (2017) (epizoda)

"Pojď radši prcat"... ty čubřiny mu stojej za všechno! Doslova. Rychle, technicky... zkrátka dát do toho vše! Je to zkrátka beďarová brambora.

Vyšehrad - Máma (2017) (epizoda)

"Nahusti mě jako balón" ... celkově slabší epizoda, i na mě to bylo místy trochu fekální. Bez porna by mě na to přešla chuť, tady šlo fakt jenom o mrdání. Dement to zavřel.

Vyšehrad - Charita (2017) (epizoda)

"Sorry kámo, kdybys jenom věděl, jak to bolí" :D Ten Lavi, to je fakt kripl, ale tak co... dal kiliana!

Vyšehrad - Škodovka (2017) (epizoda)

Oceňuji férové narážky na Čínskou sešívačku, ale to je tak vše. Dostal mě vlastně jen naprostý závěr, ta ironie.

Vyšehrad - Kabelka (2016) (epizoda)

"Já mu na to mrdam tvle" ... Opravdu krátká stopáž a když už to začíná mít koule, tak to utnou.

Vyšehrad - Roman (2016) (epizoda)

"Já jsem Ti říkal, že v sobě něco má" .... tak samozřejmě, asi tak za litra! :D