Honey (2003)

Příběh nijak zvlášť nezaujme - takových už bylo (malý "rádoby" gangsteři se potulujou po ulici, pak se dostanou do vezeni a hl. hrdin(k)a so dostane ven a chce mu pomoct). Ale Jessica Alba se vážně umí hýbat, tančit a je vážně krásná a tahle role je pro ni jako stvořná

Liga výjimečných (2003)

Takovej guláš všech možných vymyšlených postav. Ale film docela ucházející. Dobrý dobrodružství, Sean Connery, dobrej konec.

Zuřící býk (1980)

2 hvězdy za celkový film + 2 hvězdy za Roberta De Nira. De Niro je prostě famózní, zvláště na konci

Revolver (2005)

Pro mě osobně nejhorší dílo Guy Ritchie. Po takových bombách jako sbal prachy a vypadni nebo snatch je tohle vážně propadák

Kokain (2001)

Skvělý film s ještě skvělejším Deppem. Od nabídky prodávat oregáno místo trávy, až po světového dealera koksu

Vincent (1982)

Určirě hodně povedený veršovaný šestiminutový filmeček

Velká ryba (2003)

Ještě teď tomu nemůžu věřit. Tak nádherný film jsem dlouho neviděl. Tim Burton je prostě "best of best"

Všichni královi muži (2006)

Zájímavý nápad opět natočit film o americké politice. První polovina velmi zajímavá, Sean Penn jako vždy dokonalý při svých projevech. Druhá polovina nudná. Celkový film zbytečně zdlouhavý. Škoda, že Hopkins a WInslet nehráli víc

Big Lebowski (1998)

Má tenhleten Dude nějakou chybu - to je takovej pohodář, že to není možný - a pije Bílýho rusa - moc dobrý pití :)

Zpívání v dešti (1952)

Tohle je vážně parádní film - viděl jsem ho jedinkrát v životě, ale nadosmrti na to nezapomenu