Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Komu v čase uvedenia seriálu vyšla vekovo puberta alebo aspoň neskorá puberta, tak nemal čo riešiť. Musel pozerať, inak by bol v škole úplne out. Samozrejme nič som si nenechal ujsť v nedeľu večer. Ale dnes s veľkým odstupom času už nedokážem hodnotiť, hodnotenie by bolo nevalné, čo si seriál za naše vtedajšie nadšenie nezaslúži.

Alias (2001) (seriál)

Skúšal som to jeden čas pozerať, ale nebola to vôbec moja šálka kávy. Dej rozťahaný, akosi nezmyselný... Potom prišiel Fringe a to bol pre mňa úplne iný nářez.

Super 8 (2011)

Po úvodnej super-mega-extra vlakovej scéne som čakal niečo iné ako troch pátračov hľadajúcich niečo pre diváka skoro neviditeľné. Jedine pre úvodnú haváriu vlaku naviac s geniálnym zvukom som si film zapamätal. Inak by bol iba za 2* prípadne vôbec, lebo by som si na neho nikdy ani nespomenul.

Peřinbaba (1985)

Dnes som si vyrovnal svoj dlh z detstva, naozaj som Perinbabu videl prvý krát. Miestami rozprávka, miestami rozprávka trochu pre dospelých, ale detskej duši asi neublíži jemný erotický náboj, ale skôr náboj hororový občas až brutálny (hodenie do studne). Možno práve preto som to v detstve ani nepozeral alebo som to videl a úplne všetko som zabudol.

Pelíšky (1999)

„No taky, popravdě řečeno, on už nám kluk pomalu začal vonět.“

Biutiful (2010)

Keď to bolo celé od začiatku zlé, tak to už na konci života nedá do poriadku... :(

Chaotická Ana (2007)

Aj keď som film zhliadol iba náhodou, tak už prvá výprava do minulého života ma dostala a nepustila, za to som dostal ďalšie ešte zaujímavejšie nádielky. Sebatrýzniteľský záver ale bol už prisilná káva aj na mňa. [-] Pri druhom pozretí, tentoraz už od začiatku, som sa dozvedel, ako to celé začalo a prečo. (14.1.2013)

Stroj času (2002)

Možno ako píšu bejkovina, ale pobavil a potešil som sa poriadne. Tak si predstavujem cestovanie v čase a nie, že sa niekto pozrie do svojej mladosti, prípadne na rodičov tesne pred svojim narodením alebo ako bude vyzerať zostarnutý o 10 rokov. Keď už cestovanie v čase, tak poriadne. Druhá vec je, ako sa to vo filme vyvŕbilo...

Kruh (2002)

Tak bál som sa asi najviac zo všetkých filmov. A ešte niekoľko dní potom.