Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

The Doctor is dead, long live the Doctor. Jeden z nejlepších dílů, které v obnovené sérii vznikly. Může se hrdě řadit po bok Blink, End of Time nebo Day of the Doctor. Asi nemám, co víc napsat, snad jen odpočívej v pokoji, jedenáctý Doktore. 100%

Sněžný drak (2013) (TV film)

Lidi, vy jste snad už zaujatý proti novým pohádkám. Dobře Duch nad zlato stál a padal s Preisem, ale tohle je opravdu hodně povedená pohádka. Zbabělý princ pobavil, draci byli na české poměry hodně dobří, pohádková atmosféra byla skvělá. Plnému hodnocení brání jen to, že se tam střídají názory jak ponožky. Takže 75%

The Five(ish) Doctors Reboot (2013) (TV film)

Prostě dokonalost. Barrowmam, McKellen, Jackson a "Doctoři" prostě neměli chybu.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Tak tohle je hodně nízko. Jako ano, máme opravdu dost lepších pohádek, ale zase taková tragédie to není. Preiss byl dokonalej 60%.

Vánoční koleda (2009)

Vánoční atmosféra z tohohle filmu doslova kape. Je to vtipné a strašidelné zároveň, prostě super.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Milá pohádka, u které se zasmějete, ale ničím vás nepřekvapí. Ale minimálně ty měsíčkovský vlasy stály za to.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Znovu se klaním. Druhý Hobit je ještě o hodně lepší než ten první. Tentokrát sice tolik nevynikla úžasná krajina Nového Zélandu, ale díky zbytku filmu si to při sledování ani neuvědomíte. Zamrzelo mě sice málo času u Medděda, ale zbytek je famózní. Ať už putování přes Temný hvozd nebo Esgarot. Někomu může vadit Tauriel nebo Legolas, nechápu proč. Tauriel je prostě k pomilování a Legolas jako stroj na zybíjení je fakt něco. Ale všechno, co jsem napsal, je nic ve srovnání se Šmakem. Ten je prostě DOKONALÝ. Nemůžu jinak 100%

Počátek (2010)

Jeden z nejúžasnějších filmů, který jsem kdy viděl. Naprosto fascinující je už jen idea krádeží myšlenek ve snech. K tomu přidejte fantastický příběh, naprosto dokonalé zpracování a jinak než pěti hvězdami nelze ohodnotit. Po druhém shlédnutí, kdy mi docvakly i věci, co jsem napoprvé nepochopil, bych hodnocení nejradši ještě zvýšil, ale bohužel to nejde. Naprostou třešničkou na dortu je poslední scéna s roztočenou káčou, který vás donutí přemýšlet, jestli spadne nebo nespadne, jestli je to realita nebo sen. Já chci věřit, že spadla, ale pochybnosti ve mně zůstávají. 100%

Hořící keř (2013) (TV film)

Nemůžu napsat něco jiného než, že Hořící keř je nejlepší český seriál, která do této doby vznikl. Skvělá atmosféra, dokonce i Kotek hraje, co víc si přát. Snad jen víc takových seriálů. 100%