Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (428)

plakát

Hrdinové ohně (2017) 

S životopisnými snímky to je vždy na pováženou, příběh sice dobrý ale nějak to úplně nefungovalo, až příliš patosu snad. 65%.

plakát

Mrtvý muž (1995) 

Hodně komorní film, kde se v podstatě moc neděje ale přesto se toho děje hodně.

plakát

Hřiště snů (1989) odpad!

A to mělo být jako co, tento naprosto šílený kýč, kde rozum dávno zmizel v nenávratnu s nezajímavým nudným dějem sem teda měl fakt problém vůbec dokoukat. Kam se hrabe Frank Capra, se svými výstřednostmi, toto je úplně jiná liga.

plakát

King of the Underworld (1939) 

Docela dobrá gangsterka v čele s charismatickým H.Bogartem, dějově trochu slabší, snad jen na netradiční závěr, vše nahrazuje ale ústřední trojice. 65%.

plakát

Lady by Choice (1934) 

Není moc co chválit, příběh předvídatelný a tak nějak bez potřebných emocí, jestli ty vyprchali předvídatelností, těžko říct. Herecky též ne zrovna atraktivní, tak jen zapadne jako další z řady spíše dobových fimů s morálním odkazem. 50%.

plakát

Lost Angel (1943) 

Rodinné komediální drama možná lehce sentimentální ale tak nějak přirozeně, což je určitě kladem filmu. M.OBrien kouzelná a celkově herecké obsazení je jistě další věc co vyzdvihnout. 70%

plakát

Juke Girl (1942) 

Čistě dobové drama, který vlastně nic moc nenabízí, snad jen občasné popichování mezi A.Sheridan a R.Reaganem stojí za zmínku. Takový notně morální film s nepřekvapivým závěrem. 55%.

plakát

It Happens Every Spring (1949) 

Těžko se hodnotí tato směs fantasy a komedie, buď vám to sedne a necháte se ukolébat fantaskním světem jak se ze dne na den snadno a rychle stát profesionálním hráčem baseballu a nebo vám to přijde tak absurdní že už to nezahrání ani výborný R.Milland. Čekal jsem trochu něco jiného, žel bohu. 55%.

plakát

The Shopworn Angel (1938) 

Lehce staromódní válečná romance, která stojí především na hereckých výkonech. J.Stewart tu hraje řekněme takového lehce natvrdélo ňoumu který si ale jde jasně a úspěšně za svým. Škoda jen toho značně proválečného konce. 70%.

plakát

Caught in the Draft (1941) 

Výborná komedie s Bobem Hopem, coby zarytého pacifisty, která má spád a je velmi vtipná. 70%.