Těžký prachy (2002)

No musím říct,že mě to až tak špatné nepřišlo. Ikdyž jsem se na to dívala v pátek o půlnoci v otupělém stavu,skvěle jsem se bavila-to bylo tím otupělým stavem :)Akce tam sice bylo poskromnu,děj snadno předvídatelný a herectví nic moc ( ikdyž Kilmer si to celkem užíval),přesto je to sympatický snímek,který sice nepřekvapí,ale koukat se na to dá.A jelikož jsem se dobře vyspala,zaokrouhlím dvě a půl na tři hvězdičky.:)

Základní instinkt 2 (2006)

No řeknu vám,že takovouhle depresi jsem už dlouho neměla .A za to vděčím tomuto bezduchému thrilleru, jehož jedinou náplní bylo nesmyslné předvádění Sharon Stoneové, která sice pořád vypadá dobře (kdo by nevypadal po tolika plastických operacích), ale vybírat filmy si tedy opravdu neumí. Nejenže tu chybí silné mužské charizma Michaela Douglase,ale celá zápletka je tak nesmyslně krkolomná a nelogická,že to až není možné.Navíc David Morrissey se v roli psychologa chová vážně nemožně,ale to je taky zčásti vina scénáře. Dvě hvězdičky za pár vydařených momentů a slibně se rozvíjející začátek.

Syriana (2005)

V podstatě to všechno za mě řekl POMO...

Ochotní dospělí (1992)

Slabé a nelogické,nebýt Spaceyho a Klinea sotva koukatelné.

Lovci lvů (1996)

JO! Tak pro tenhle film mám slabost.Ikdyž jsem ho viděla nejmíň po sto dvacáté,pořád jsem cítila to napětí,kdy nevíte jestli z trsů trávy náhodou nevyskočí lev a nezahryzne se vám do nohy, to mrazení v zádech při závěrečném lovu,pořád jsem byla napjatá od začátku do konce.A za to všechno vděčím mnoha faktorům-jednak jsou to dva charizmatičtí hlavní představitelé,kterým role perfektně padly ( Michael Douglas působil neuvěřitelně uvolněně,ráda jsem ho viděla v jiné poloze a Val Kilmer hrál taky lépe než obvykle),dále skvostná kamera,nádherná hudba jednoho z nejlepších filmových skladatelů Jerryho Goldsmithe,bravurní režie,dokonalá atmosféra a autentičnost ve scénách se lvy,to vše tvoří jedno z nejlepších dobrodružných dramat,jaké jsem kdy viděla.

Divoké kočky (2000)

Slušná slátanina s chytlavými popěvky a skvělou pohodovou atmosférou.Nic víc,nic míň.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

.¨Na zpříjemnění jednoho sychravého odpoledne úplně ideální natolik,že vám pak dešťové kapky v kaluži budou připadat jako rozbouřené vlny v oceánu,po kterém se neohroženě plaví kapitán Jack Sparrow se svou Černou perlou!...no jo,nechala jsem se trochu unést a to je přesně to,co po vás tento snímek chce-nechte se unášet po proudu popcornové podívané narvané speciálními efekty a hollywoodskými hvězdami s porcí akce,napětí i humoru,která neurazí a pobaví! Tak HOLA HOU!

Battle Royale (2000)

Perfektní stylová a originální vyvražďovačka! Ale to je asi tak vše.

Klub rváčů (1999)

Jednoduše geniální! Myslím,že není důležité,kolik je komu let,ale co si z toho kdo vezme. Někomu to třeba otevře oči,někoho to třeba v ledasčem utvrdí. Mě bylo třináct,když jsem Klub rváčů viděla a myslím,že jsem to pochopila ( nebo aspoň něco:o)...25.1.2008 Prave jsem se na to dokoukala se svym dvanactiletym bratrem a myslim,ze i na nem to zanecha nejakou tu stopu..,,Jsem Jackovo zlomene srdce.''

Hadí oči (1998)

Potlesk pro Briana De Palmu,takhle se to má dělat! Ten si prostě umí pohrát a hezky nás převézt,lišák jeden vykutálený:-)