Vyvolávač deště (1997)

Bravo! Skvělý film,který dokazuje,že Coppola své řemeslo nezapomněl.Skvělé jsou rovněž výkony herců , a vůbec celý děj je velice zajímavý,ikdyž nějákou tu chvíli trvá,než se film rozjede a plně vás pohltí.Ovšem až se tak stane, je to opravdu brilantní podívaná!

Hranice zoufalství (1998)

Perfektní thriller s vynikajícím Andym Garciou a Michaelem Keatonem,který mi hrál na nervy ( ten thriller i Keaton:) od začátku až do konce-a tak to má být! Oceňuji rovněž konec,který nesklouzl do kýčovitého závěru.

Anastázie (2003) (seriál)

Jedna hvězdička za ty krásné kostýmy!:)

Obecná škola (1991)

Krásný film,který dokazuje,že Svěrák se prostě nezapře:)...Igor Hnízdo je jedinečný!!!

Wolf Creek (2005)

Velmi protahovaná první ,,seznamovací" část filmu a slibně se rozjíždějící část druhá by mě málem donutili se bát,to by ovšem film nesměl být tak rázně utnut v tom nejlepším.Slovy mého bratra:,,rozjíždělo se to tak dlouho,až to dojelo..."Místy mi to taky připomínalo Texaský masakr motorovou pilou,takže za hezkou vzpomínku a pár minut slušného napětí za dvě hvězdičky:)

Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

Příjemná retro komedie s mým milovaným Woodym Allenem a skvělou Helen Hunt,u které jsem se sice nenudila a smála se při každé druhé větě,ale taky musím přiznat,že se neozývaly takové salvy smíchu ,aby mi mí příbuzní po skončení filmu řekli:,,mysleli jsme,že ses zbláznila,čemu ses furt smála??", jak tomu bývalo většinou doposud.Přesto to byla Allenovská podívaná,na jakou jsem zvyklá s množstvím vynikajících hlášek a okamžiků,které prostě nesmazatelě zůstanou v paměti.

Výchova dívek v Čechách (1997)

Knihu jsem nečetla,děj mě neoslovil,u filmu usla.Ale Ondřej Pavelka jako zmatený učitel a citáty vložené do filmu byly zajímavé :-)

Jedna ruka netleská (2003)

Morbidní humor,brutální hlášky,Macháček a Trojan-co víc si přát?:)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Podprůměrný český seriál bez herectví s velkým množstvím stále se opakujících dialogů a nelogičností.Je hezké,že se tvůrci chtěli pokusit vytvořit seriál z prostředí gynekologie,ale bohužel zůstalo jen u toho pokusu.Kdyby se tvůrci trochu víc drželi reality a donutili ,,herce" skutečně hrát,výsledek by byl mnohem lepší.Ovšem snaha se cení!

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Podle mě,je to moc naivní.Celý ten Hitlerův vzestup.Sice jsme ještě tuhle kapitolu v dějinách lidstva ve škole detailně nerozebírali,ale myslím,že takhle snadné to určitě nebylo.Ovšem naservírováno je to skvěle-herecké výkony Roberta ,,Hitlera" Carlyleiho a Petera Stormarea jsou excelentní a ostatní jim zdárně sekundují.CHvílemi jsem sice upadala do apatie,když probíhal už několikátý Hitlerův projev a naskakovala v rohu významná data,ale na TV film je to opravdu dobré,byť místy i nudné.