Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 6 bodů
Night_Hawk
Martin Křížek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Československo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Strážci - Watchmen
(2009)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Matrix Revolutions
(2003)
Temný rytíř
(2008)
Návrat do budoucnosti II
(1989)
Interstellar
(2014)
Nespoutaný Django
(2012)
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Noc plná zázraků
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(9)
ladko
dudatom
Ice.dog
kvasiva
FFINS
pavelblahy
MiaMoonlight
jaime
P3tan