Skutečná tvář Ježíše (2010) (TV film)

Naprosto nezáživný dokument o studiu Turínského plátna, více než hodinu se dívíte na lidi, kteří sedí u počítače a snaží se sestavit tvář Ježíše. Překvapivý je na tom až konečný výsledek, který uvidíte v posledních pěti minutách.

Souboj Titánů (2010)

Tu hvězdičku jsem dal jen za majestátního Krakena a za dobré efekty. Naprosto marný film. A k tomu hrozné obsazení. Sam Worthington jako namyšlený parchant Perseus a Liam Neeson jako Zeus vytváří opravdu hrozné herecké obsazení.

Hněv Titánů (2012)

Po velice špatném zpracování Souboje Titánů je tu velice průměrné volné pokračování, které je rozhodně o něco lepší. Jediné, co může tento snímek nabídnout jsou dobré efekty. Po té hodně a půl budete rádi, že z kina odcházíte. Mimo nezajímavého děje mi vadí ještě vadí Sam Worthington jako Perseus a Liam Neeson, který už hraje v každé kravině, jako Zeus.

Válka Bohů (2011)

Od tohoto filmu jsem čekal něco víc. Dočkal jsem se však filmu, který kolísá na rozhraní filmů 300: Bitva u Thermopyl a nového Souboje Titánů. Velice laciný námět, který má velmi rychlý spád a ubohý děj. Každopádně ty 2 hvězdičky dávám na bojové scény a efekty, které v tomto snímku byly velice dobré až kvalitní.

Nevysvětlitelné záhady (2003) (seriál)

Můj oblibený televizní seriál, který jsem vždycky rád sledoval. Přinesl mi celou řadu zajímavostí, ale na většinu záhad, které jsou v seriálu zmiňovány jsem nikdy nenašel odpověď, a to mě docela mrzí. Je pravda, že jedná o záhady nevysvětlitelné, jak název seriálu napovídá, ale autoři mohli u každé záhady uvést alespoň jednu konspirační teorii.

Malíř zneklidňující krásy - Hieronymus Bosch (1996) (TV film)

Nadprůměrný dokument, který divákům odhalí život jednoho z nejzáhadnějších a zároveň nejnadanějších malířů historie, Hieronymia Bosche. Dokument nadchne každého, ať už jste znalec umění, nebo naprostý laik, který o umění nejeví velký zájem.

Byl jsem mrtvý (2009) (TV film)

Podprůměrný dokument o klinické smrti, který divákovi téměř nic zajímavého nepřinese. Lákavý je pouze název, který vás donutí dokoment shlédnout. Něco málo zajímavého v dokumentu naleznete, ale rozhodně to nejsou podstatné věci, které vám objasní záhadu oné klinické smrti.

Julius Caesar (2002) (TV film)

Velmi dobře natočený televizní film, který velice věrohodně zobrazuje život Gaia Julia Caesara od počátku jeho kariéry až po jeho smrt. Film je navíc doplněn skvělou hudbou a má dobře vybrané herecké obsazení. Jeremy Sisto jako Caesar je skvělý.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Epické ukončení této jedinečné trilogie, která nám dokonale představila nejslavnější Tolkienovo dílo - trologii Pán prstenů. Trilogie je opravdu jedinečná díky mnoha faktorům. Díky skvělému hereckému obsazení, hudbě, efekty a novozélandskou krajinou. 11 Oskarů tento epický závěr získal zaslouženě.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012) odpad!

Naprosto další zbytečný snímek z hororové série Wrong Turn. Pamatuji si, jak jsem viděl první díl této série. Byl to dobrý horor na dobré úrovni. Dvojka byla rovněž dobrá. Dva první díly mě bavily a musím přiznat, že jsem se při nich docela bál. Trojka byla katastrofická, probouzala ve mě smích a nudil jsem se po celou dobu filmu. Čtyřka byla čistým průměrem, což mě příjemně překvapilo, ale rozhodně nedosáhla na první dva díly. A konečně pětka. Po několika minutách jsem to musel vypnout. Odpad je výstižné slovo.