Ebro_II.

Ebro_II.


0 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Isaac Hempstead-Wright

  Mladý Herec s velkým H. Když jsem ho poprvé viděl ve hře o trůny, překvapilo mě, jak je na svůj věk neuvěřitelně talentovaný a schopný. A jak jde GoTkem čas dál, mění se v lepšího a lepšího herce. Věřím, že má potenciál to dotáhnout hodně daleko. Och, ještě nesmím zapomenout, že na mě působí z rozhovorů a podobnejch věcí strašně skromně, o to víc si ho vážím. Pro mě dětský (spíš teen) herec No.1!

 • foto

  Peter Dinklage

  Je pravda, že je Peter pro mě víceméně herec jedné role, na druhou stranu bych řekl, že nelze najít propojenější duo herec-postava, než Peter a Tyrion. Dinklage se pro tuhle roli narodil.

 • foto

  Jack Gleeson

  Jack je (bohužel) taky zatím hercem jedné role. Pravda je taková, že jako cca dvacetiletý herec se s rolí 13-letého nafoukaného, duševně nevyzralého krále popral... úplně bravurně. V game of thrones jeden z těch nejlepších.

 • foto

  Alan Rickman

  Vím, že mu dost křivdím, ale já v něm budu asi vždycky vidět Severuse Snapea. Vím, vím, hrál (výborně!) i jinde, ale když on byl tak dokonalej Snape! Tak či tak, Alan Rickman patří k absolutní špičce anglických herců. Pochybuje o tom snad někdo?!

 • foto

  Geoffrey Rush

  Narazil jsem na něj v Pirátech (v duu se Sparrowem/Deppem jsou geniální!), paradoxně jeho úplnej vrchol pro mě byla Králova řeč. Toho oscara měl sakra dostat!

 • foto

  Michael Sheen

  Prokletý klub, Královna, Frost/Nixon. Viděl jsem tři filmy, kde hrál nejvýznačnější roli (nebo jednu z nich) a pokaždé exceloval! Je neskutečně charismatický a umí skvěle zahrát vážné i odlehčené věci. Sheen je prostě borec a celkem hlasitě si zařval o místo mého nejoblíbenějšího (ne-game-of-thronovského) herce.

 • foto

  Stephen Dillane

  Někdo o něm mluví jako o herci toporném (což je bullshit) a že hraje pořád jeden a ten stejný typ (mračící se) role. Ale on to hraje tak geniálně! Paradoxně ve Hře o Trůny se mi nelíbil tak moc, abych ho zařadil do top10 (a stejně tam hrál skvěle). Naťuklo mě, když jsem zjistil, že hrál v Góóólu/Mexické vlně, protože jsem si ho s těmi filmy nespojoval a minimálně v jedničce byl pan agent/lovec talentů výborný. Ale až John Addams, respektive Thomas Jefferson mě donutil(i) ho sem přidat. Vynikající výkon tam. Vynikající. 

 • foto

  Colin Farrell

 • foto

  Robin Williams

 • foto

  Bill Bailey

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace