Dogani (2011)

Peklo jsou ti druzí.

Temné kouty (2015)

Nemastná neslaná tuctovka. Velké zklamání vzhledem k předloze.

Bahno z Mississippi (2012)

Naprosto souhlasím s J*A*S*M, mohu dodat jen tolik,že tenhle kousek je takovou něžnou perličkou v lastuře nalezené v bahně dnešní filmové tvorby.

Neutečeš (2014)

Chyby se najdou (skoro) všude, ale jako světlo na konci tunelu plnýho stupidních hororů posledních let je tahle carpenterovka. Především prvních 30 minut je paráda. Hudba a atmosféra od začátku dokonalý a díky nim bylo od prvních minut jasný, že TOHLE bude jiný.

Kafe a cigára (2003)

"Tak promiň, ale mně se vážně daří dobře."

Ghoul (2015)

Zajímavé téma a lokace, z nichž by se bývalo dalo hodně vytěžit. Bohužel tomu odpovídá pouze prvních cca 30 minut. Co z dobře rozjetého filmu udělali tvůrci pak nebudu popisovat, protože bych musela být asi sprostá. Škoda, mohl to být hodně dobrý kousek mezi horory.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

"Jinému bych žebřík půjčil, ale Hájkovi naser."

Mrtvý muž (1995)

Nemám slov. Mazec. Snad jen musím citovat kleopatru, která napsala naprosto přesně, že "to, co plyne před očima, je nesdělitelné". Absolutně souhlasím.

Dort (2014)

Klasická ukázka neschopnosti empatie a toho,že sytý hladovému nevěří - těžko může být milý a veselý někdo,kdo má NEUSTÁLE velké bolesti. Jinak obě hlavní postavy perfektní a příběh velmi silný. Kdo nezažil, nepochopí.

Temný případ (2014) (seriál)

První série je super extra třída, pecka pro náročné. Matthew McConaughey v životní formě.